VYUŽITE ČAS KREATÍVNE
KREATÍVNE ČINNOSTI

Máme pre vás niekoľko návrhov, ako si spríjemniť čas strávený doma.

Dobre sa zabavte s Land Roverom!

Aplikácia Defender AR
Omaľovánky
Kvíz
Filmové hity
ROZŠÍRENÁ REALITA (AR)
OBJAVTE NOVÉ VOZIDLO DEFENDER VO VIRTUÁLNOM SVETE NA SVOJOM SMARTFÓNE

Vďaka našej najnovšej AR aplikácii máte možnosť spoznať a nakonfigurovať svoje vysnívané vozidlo Defender bez toho, aby ste vyšli z domu.

Vyberte si verziu 90 alebo 110 a nakonfigurujte vozidlo DEFENDER podľa svojho životného štýlu, vkusu a potrieb. Potom ho preskúmajte pomocou 360-stupňového pohľadu na interiér alebo karosériu a meňte scenérie jediným kliknutím.

Uložte nastavenia a zdieľajte fotografiu nakonfigurovaného modelu na sociálnych sieťach pomocou #TeamDefender.Viac informácií získate kliknutím na nižšie uvedený odkaz.

POUŽÍVATEĽSKÁ PRÍRUČKA


Stiahnite si aplikáciu z obchodu podľa typu smartfónu.

STIAHNUŤ APLIKÁCIU Z OBCHODU APPLE
STIAHNUŤ APLIKÁCIU Z OBCHODU PLAY
MAĽOVANKY PRE DETI

Stiahnite si nižšie uvedené obrázky a vymaľujte ich spolu s najmladšími deťmi. Môžete použiť ľubovoľné farebné variácie.

Čím kreatívnejšie, tým lepšie!

STIAHNUŤ MAĽOVANKU
STIAHNUŤ MAĽOVANKU
STIAHNUŤ MAĽOVANKU
STIAHNUŤ MAĽOVANKU
STIAHNUŤ MAĽOVANKU
STIAHNUŤ MAĽOVANKU
STIAHNUŤ MAĽOVANKU
STIAHNUŤ MAĽOVANKU
DOKONALÉ PRISPÔSOBENIE

Aby ste zo svojho sveta získali viac. Defender si môžete dokonale prispôsobiť svojmu životnému štýlu.

PRESKÚMAJTE BALÍKY PRÍSLUŠENSTVA
FILMOVÉ HITY!

Kultové vozidlá a veľkolepé akčné filmy predstavujú spojenie, ktoré u divákov vyvoláva zimomriavky.
Vozidlá Land Rover mali v hollywoodskych produkciách vždy významné miesto! Odporúčame vám pozrieť si nasledujúce tituly!

JAMES BOND: CASINO ROYALE
Kto z nás nesledoval dobrodružstvá slávneho agenta 007 – Jamesa Bonda? V kultovom filme uvidíte vozidlo Defender, ktoré zažiarilo vo svojej úlohe!
JAMES BOND: SPECTRE
Veľkolepé naháňačky, ktoré nechýbajú v tejto produkcii, patria k najúchvatnejším záberom. Vozidlá Range Rover Sport SVR a Land Rover Defender boli pripravené čeliť najnáročnejším výzvam!
TOMB RAIDER
Hlavná hrdinka filmu Lara Croft má ideálneho spoločníka, na ktorého sa môže spoľahnúť v každej situácii.... Je ním vozidlo Defender 110 TDS, vybavené motorom V8 s objemom 3,5 l.
AUTÁ 2
Gearett Taylor je animované vozidlo Range Rover, ktoré vzniklo na naše odporúčanie. Jeho slávne dobrodružstvá môžete sledovať v tejto nadčasovej produkcii.
SUDCA DREDD
Dej tejto futuristickej produkcie z 90. rokov sa odohráva v roku 2139 v Mega City One. Uvidíte v nej jedinečné vozidlo budúcnosti, ktoré vytvorili dizajnéri spoločnosti Land Rover.
ZASTAVTE CARTERA
V tejto produkcii sa objavil Land Rover 109 SERIES II, model WAGON 1958 – vozidlo, ktoré je schopné zvládnuť každú výzvu.