PREHLIADKY VÝROBY

PRÍLEŽITOSŤ VSTÚPIŤ DO NÁŠHO NAJMODERNEJŠIEHO VÝROBNÉHO PROCESU A ZISTIŤ, AKO SA RODÍ KULTOVÝ LAND ROVER.

REZERVUJTE SI CESTU
POZRITE SI FILM

1K-9JSew2-c
Keď viem, koľko remeselnej zručnosti, odbornosti a čírej pracovitosti je potrebnej na výrobu jedného vozidla, cítim omnoho väčšie prepojenie so značkou Land Rover.

PREHLIADKA VÝROBY LAND ROVER, SOLIHULL, VEĽKÁ BRITÁNIA

PREHLIADKY VÝROBY
PREHLIADKY VÝROBY V SOLIHULLE
Naša prehliadka výroby Land Rover v Solihulle vám umožní bezvýhradný prístup k našim najmodernejším výrobným linkám, kde na vlastné oči uvidíte výrobu modelov Range Rover a Range Rover Sport. Prehliadka Jaguar Land Rover v Solihulle vás zavedie do zákulisia výroby ohromujúceho nového modelu Range Rover Velar a oceneného modelu Jaguar F-PACE.
REZERVUJTE SI PREHLADKU
PREHLIADKY VÝROBY V LIVERPOOLE
Zažite výrobu dvoch najobľúbenejších modelov Land Rover – Range Rover Evoque a Discovery Sport – lisovanie a tvarovanie panelov, utesňovanie, zváranie a montáž oceľových a hliníkových karosérií. Potom sa zastavte pri dvojmíľovej, plne robotickej linke „Čalúnenie a finálna úprava“, na ktorej vidno aj upevňovanie motora, zasklenie a osadenie kolies. Všetko v našej historickej továrni v Liverpoole.
REZERVUJTE SI PREHLADKU
PREHLIADKA HISTÓRIE A VÝROBY RANGE ROVER
Takmer pred piatimi desiatkami rokov značka Range Rover zmenila spôsob, akým svet jazdil v teréne. Na vzrušujúcej prehliadke výrobného procesu teraz môžete uvidieť najmodernejší proces výroby automobilov a potom sledovať cestu od prototypu po britskú ikonu dizajnu a zažiť exkluzívny prvý pohľad na Range Rover Velar.
ZISTITE VIAC
ZÁŽITKY S VIP PREHLIADKOU
Vychutnajte si celý rad VIP zážitkov so značkou Land Rover vrátane konfigurácie modelu Land Rover, VIP prehliadky výroby Land Rover a zážitku VIP vyzdvihnutia modelu Range Rover, kde sa zákazníci a ich hostia odvezú do divadla MeridianTM pred veľkým okamihom – predstavením ich veľkolepého nového modelu Range Rover.
ZISTITE VIAC
ZÁŽITOK RANGE ROVER
Po privítaní vaším osobným recepčným sa ponoríte do skutočného sveta Range Rover v Solihulle. Vaša prehliadka sa začína v divadle MeridianTM. Následne sa presuniete do hlavných oblastí výroby. Súčasťou VIP zážitku je občerstvenie, špecializovaný sprievodca a prístup do privilegovaných oblastí.
REZERVUJTE SI PREHLADKU
VYDAJTE SA NA PREHLIADKU

Vychutnajte si energiu značky Land Rover. Z prvej ruky zažijete každý krok výrobného procesu, uvidíte zrod tejto ikony motorizmu aj to, ako schádza z výrobnej linky. Buďte prvý, kto sa dozvie o našich nových výstavách a prehliadkach výroby.

CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
REZERVUJTE SI ZÁŽITOK
Zažite na vlastnej koži všestranné terénne schopnosti vozidiel Land Rover.
PRESKÚMAJTE DOBRODRUŽNÚ CESTU
Spoznajte niektoré najznámejšie destinácie sveta spoza volantu vozidla Land Rover
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zistite viac o vozidlách Land Rover.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.