VÝPRAVA ABOVE AND BEYOND

POSUŇTE SVOJE VODIČSKÉ SCHOPNOSTI NA MAXIMUM. NIKDY NEZABUDNETE NA ZÁŽITOK LAND ROVER.

POZRITE SI FILM
V spoločnosti Land Rover vždy hľadáme ďalšiu vzrušujúcu jazdu. Žijeme pre cesty nahor, nadol a bočné náklony. Strmé stúpania a ostré klesania. Kamenisté korytá, zľadovatené cesty a stúpania do kopca. Hľadáme čokoľvek. Hocičo okrem bytu.
V BYTE NEZAŽIJETE ZÁBAVU.

Výprava Above and Beyond vedie okolo sveta a umožňuje fanúšikom vozidiel Land Rover vyskúšať si vodičské schopnosti v mnohých náročných situáciách. Na výprave zažijete strmé stúpania, dramatické klesania a všetko medzi tým. Účastníci zažijú na vlastnú kožu schopnosti modelov Land Rover s pokojom a vyrovnanosťou.

JAZDITE NA VYSNÍVANOM MODELI LAND ROVER

Výprava Above and Beyond predstavuje ten najúžasnejší spôsob, ako zažiť svoje obľúbené vozidlo Land Rover zo sedadla vodiča. Či sa rozhodnete pre všestranný Land Rover Discovery alebo avantgardný Range Rover Velar, očakávajte dokonalé schopnosti a pokoj.

Výprava Above and Beyond sa predstaví v rôznych krajinách. Ak tá vaša nie je na zozname, výprava sa môže konať neskôr. Ak sa chcete dozvedieť viac, skúste to znova neskôr alebo si prečítajte podrobnosti o našich globálnych zážitkových centrách.

REZERVUJTE SI ZÁŽITKOVÝ DEŇ
Zažite na vlastnej koži všestranné terénne schopnosti vozidiel Land Rover.
PRESKÚMAJTE DOBRODRUŽNÚ CESTU
Pozrite si kultové destinácie spoza volantu vozidla Land Rover.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zistite viac o vozidlách Land Rover.
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Prihláste sa na odber najnovších správ o značke Land Rover.