VÝPRAVA ABOVE AND BEYOND

DOMA NEZAŽIJETE ZÁBAVU. VYDAJTE ZO SEBA A Z NAŠICH VOZIDIEL MAXIMUM PRI JAZDECKÝCH VÝZVACH

ZISTITE VIAC
ZÁŽITKOVÉ JAZDY

VAŠA PRÍLEŽITOSŤ ZASADNÚŤ ZA VOLANT MODELU LAND ROVER A VYDAŤ SA DO TERÉNU ZA VZRUŠUJÚCOU A ODVÁŽNOU JAZDOU

ĽADOVÁ AKADÉMIA JAGUAR<br>LAND ROVER<br>ŠVÉDSKO
ZISTITE VIAC
4kCwNuGSxAw
Úžasný deň. Stále si nemyslím, že som s autom dosiahla hranice jeho možností, ale určite som bola veľmi blízko k tým svojim.

KARYN REIDYOVÁ
ABSOLVENTKA ZÁŽITKOVÉHO PODUJATIA LAND ROVER, SOLIHULL, VEĽKÁ BRITÁNIA

ZÁŽITKOVÉ JAZDY
JAZDA NA SKÚŠKU
Toto je vaša šanca sadnúť si za volant modelu Land Rover na hodinový úvodný kurz. Získate vyššiu dôveru vo svoje vodičské schopnosti a presvedčíte sa o schopnostiach vozidiel značky Land Rover pri jazde na stúpaniach, klesaniach a pri brodení.
NÁJDITE NAJBLIŽŠIE CENTRUM
POLDEŇ
Rozvíjajte svoje vodičské zručnosti pod odborným vedením a získajte hlbšie poznatky o ovládaní vozidla, prejazde cez prekážky a o spôsobe posudzovania rôznych prostredí, vrátane jazdy po strmých stúpaniach, klesaniach, bočných svahoch aj brodenia cez vodu.
NÁJDITE NAJBLIŽŠIE CENTRUM
CELÝ DEŇ
Preskúmajte náročnejší terén a zdokonaľte svoje vodičské zručnosti pod vedením kvalifikovaného inštruktora. Prechádzajte cez rôzne prekážky v teréne, aby ste dosiahli vyššiu sebaistotu a boli pripravení na jazdu v reálnych podmienkach. Po absolvovaní celodenného zážitku budete pripravení na program s názvom Pokročilý zážitok.
NÁJDITE NAJBLIŽŠIE CENTRUM
POKROČILÝ
Nastal čas preradiť o stupeň vyššie, a to doslova. Získate hlbšie znalosti o technikách radenia s redukovanými prevodmi pri jazde v náročnom teréne. Výsledkom budú dokonalejšie znalosti o hybnosti vozidla a riadenom núdzovom zastavení na klzkom povrchu.
NÁJDITE NAJBLIŽŠIE CENTRUM
VLASTNÝ
Povedzte nám, čo chcete dosiahnuť a pripravíme exkluzívny zážitok Land Rover pre vás, vašich klientov a vašich zamestnancov. Napínavé zážitky z jazdy, teambuilding, odmeny, dni voľna alebo oslavy možno prispôsobiť tak, aby vyhovovali aj tým najnáročnejším požiadavkám.
NÁJDITE NAJBLIŽŠIE CENTRUM
ŠKOLENIE PRE ŠPECIALISTOV
Naši odborní inštruktori vedú špecializované vzdelávacie kurzy pre vodičov na akejkoľvek úrovni, vrátane použitia navijaka, odťahovania vozidla a manipulácie s prívesom. Pre profesionálnych používateľov sú k dispozícii kurzy zostavené na mieru.
NÁJDITE NAJBLIŽŠIE CENTRUM
VÝPRAVA ABOVE AND BEYOND

Ak hľadáte na výzvu, tak aj my. Prichádza výprava Above and Beyond, ktorá vás zavedie za volant vášho obľúbeného modelu Land Rover. Zažijete množstvo vzrušujúcich prekážok alebo terénov. S intenzívnymi stúpaniami, dramatickými klesaniami, bočnými náklonmi a ďalšími situáciami – na výprave zažijete charakteristické schopnosti vozidiel značky Land Rover s pokojom a vyrovnanosťou. Koniec koncov, v byte nie je žiadna zábava.

ZISTITE VIAC
REZERVUJTE SI ZÁŽITOK Z JAZDY

30 centier, ktoré sa venujú zážitkom z jazdy Svet prieskumu.

POZRITE SI NAŠE CENTRÁ
MÁTE CHUŤ NA VÄČŠIE DOBRODRUŽSTVO?

Výnimočné cesty po celom svete

ZISTITE VIAC
REZERVUJTE SI ZÁŽITKOVÝ DEŇ
Rezervujte si zážitok Land Rover a vyskúšajte schopnosti vozidiel Land Rover.
PRESKÚMAJTE DOBRODRUŽNÚ CESTU
Objavte svet skúmania a dobrodružstva v modeli Land Rover
REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zistite viac o vozidlách Land Rover.