JAZDA PO SKALÁCH

ZAŽITE VZRUŠUJÚCU ZÁBAVU PRI TERÉNNEJ JAZDE PO PÚŠTI ZA VOLANTOM NAJNOVŠÍCH VOZIDIEL LAND ROVER.

ČAKÁ NA VÁS DOBRODRUŽNÁ JAZDA PO SKALÁCH

Vo veľkolepom prostredí moabskej púšte posunú naši odborní inštruktori vaše vodičské zručnosti na celkom novú úroveň. Zároveň budete mať možnosť odskúšať si schopnosti niektorých z najzdatnejších vozidiel sveta.

1. DEŇ
Po príchode na letisko Grand Junction Airport vás odvezieme do ubytovacieho zariadenia Red Cliffs Lodge, kde budete bývať počas celého pobytu. Počas večere a konzumácie nápojov sa budete môcť zoznámiť s ostatnými cestovateľmi.
2. DEŇ
Po raňajkách a krátkej inštruktáži vyrazíte na svoju prvú trasu – pravdepodobne to bude hrozivý skalnatý útvar s nádherným výhľadom na dávnovekú krajinu.
3. DEŇ
Ďalšia ranná inštruktáž pred odchodom – tentoraz dostanete príležitosť zajazdiť si po naozaj neuveriteľnej trase. Už na vás čakajú pôsobivé scenérie Moabu a rieka Colorado so zvažujúcimi sa vrstvami skál, ktoré predstavujú o niečo náročnejší test.
4. DEŇ
Účastníci s neskorším letom sa môžu prihlásiť na doplnkové aktivity, napríklad turistiku na koňoch. Alebo ak sa chcete nechať rozmaznávať, rezervujte si športovú masáž a oddych vo vani s horúcou vodou.
ZOZNÁMTE SA S TÍMOM ODBORNÍKOV

Naši odborní inštruktori sú profesionálni, odhodlaní a veľmi, veľmi skúsení. Vedia nielen to, ako z našich vozidiel vyťažiť čo najviac, ale aj to, ako tieto užitočné vedomosti jasným a zrozumiteľným spôsobom odovzdať, aby ste aj zo seba dostali maximum.

ZOBRAZIŤ GALÉRIU
UBYTOVANIE RED CLIFFS LODGE

Víta vás moderné a vidiecky pohodlné ubytovanie v zariadení Red Cliffs Lodge, kde vás každé ráno a večer poteší výhľad na rieku Colorado. Miesto, kde dobré jedlo, víno a príjemná konverzácia sú skrátka súčasťou zážitku. Vaše útočisko po náročnom dni na trase. Kde sa môžete podeliť o svoje najlepšie zážitky z celého dňa.

VINÁRSTVO CASTLE CREEK WINERY

Súčasťou ubytovacieho zariadenia Red Cliffs Lodge je tiež vinárstvo Castle Creek Winery. Toto ocenené vinárstvo vyrába rôzne biele a červené vína z hrozna vypestovaného v moabskom regióne. Organizujú sa tu tiež bezplatné ochutnávky vín, kde budete mať možnosť zistiť, ako sa nám podarilo vytvoriť viac než 30 ocenených vín.

GOLFOVÉ IHRISKO V MOABE

Existuje lepší spôsob, ako ukončiť testovací deň na trase, než podnetný okruh po ihrisku? Golfové ihrisko v Moabe, obklopené ikonickou scenériou červených skál, ponúka jedinečnú príležitosť zapracovať na svojom hendikepe v malebnom prostredí. Zahrajte všetkých 18 jamiek alebo môžete len trénovať odpal na cvičnej lúke.

„Zážitok, ktorý vám zmení život! Bolo to úžasné.“

LINDA, USA

TENTO PROGRAM PREBIEHA V ANGLIČTINE

KONTAKTUJTE NÁS

Kontakt v prípade záujmu o ďalšie informácie:
Telefón: +1 303 515 4839 (9:00 – 17:00 severoamerického horského letného času (MDT), pondelok až piatok. Môžu sa účtovať miestne poplatky.)
E-mail: Kontaktujte nás

ČASTÉ OTÁZKY O MOABE
VŠEOBECNÉ

Kto organizuje tieto výlety?

Program dobrodružnej cesty do Moabu na vozidlách Land Rover organizuje spoločnosť Alem International Inc., licencovaná a schválená spoločnosťou Jaguar Land Rover. Vytvorením rezervácie uzatvárate zmluvu so spoločnosťou Alem International Inc.Kto riadi vozidlo?

Vy! K dispozícii budete mať tím inštruktorov zo zážitkového programu Land Rover, ktorí vás odborne usmernia a zaučia, ale za volant si sadnete vy.Aký je minimálny vek pre účasť?

21 rokov.V akom jazyku budú výlety prebiehať?

Program prebieha v angličtine.

CENA

Musím si kúpiť doplnkové poistenie, aby som mohol jazdiť?

Doplnkové poistenie vozidla sa nevyžaduje, ale hostia si povinne musia zakúpiť komplexné cestovné poistenie.Čo je zahrnuté v cene dobrodružnej cesty do Moabu na vozidlách Land Rover?

Cena vo všeobecnosti zahŕňa: všetky jazdné aktivity na vozidlách Land Rover, ubytovanie v hoteli, raňajky, obedy a večere, nápoje k jedlu a transport na letisko a z letiska Grand Junction Airport. Upozorňujeme, že v dôsledku plánovaného rozsahu šoférovania sa alkohol bude podávať len k večeri, a to v obmedzenom množstve.Čo nie je zahrnuté v cene tohto jazdného zážitku?

Lety, jedlá a nápoje, ktoré nie sú špecifikované v programe, vízové poplatky (ak sa vyžadujú), cestovné poistenie a prípadný program pred a po ceste, ktorý sa odchyľuje od plánu cesty.

JAZDA

Aký druh vodičského preukazu budem potrebovať?

Na základe politiky spoločnosti JLR musia byť všetci vodiči držiteľmi plnohodnotného, aktuálneho a platného vodičského preukazu, ktorým sa musia preukázať v deň konania zážitku.Na akých vozidlách budem jazdiť?

Land Rover Discovery, Range Rover a Range Rover Sport. Príležitostne sa môže stať, že bude potrebné zmeniť alebo nahradiť uvedené vozidlá v dôsledku okolností, ktoré nedokážeme ovplyvniť, a vyhradzujeme si právo na takýto postup.Majú vozidlá manuálnu alebo automatickú prevodovku?

Všetky vozidlá majú automatickú prevodovku.Koľko ľudí bude v jednom vozidle?

Dvaja (2) hostia sa budú deliť o jedno vozidlo.Aká je maximálna veľkosť skupiny?

Aby sme mohli poskytnúť exkluzívny a pútavý zážitok, maximálna veľkosť skupiny je 16 hostí (dvaja na jedno vozidlo).Ak pricestujem sám, budem mať vozidlo len pre seba?

Nie. Ak pricestujete sám, vo vozidle budete vo dvojici s iným hosťom. Po celý čas však budete mať vlastnú izbu v hoteli.Vyžaduje sa pre účasť konkrétna úroveň telesnej zdatnosti?

Ak sa chcete zúčastniť tohto jazdného zážitku, mali by ste si byť istí, že vám nie sú známe žiadne okolnosti, ktoré by vám znemožňovali jazdiť, napríklad chronické problémy s chrbtom (alebo podobné ťažkosti), duševný stav, ktorý by znižoval vašu schopnosť viesť vozidlo, slabý zrak, ktorý nespĺňa normy pre šoférovanie, tehotenstvo alebo problémy so srdcom. Ak užívate nejaké lieky, dbajte na to, aby ste ich mali dostatok na celý čas trvania výletu. Okrem toho budeme mať so sebou zdravotníkov. Upozornite nás na akýkoľvek zdravotný stav, z ktorého môžete mať obavy.

CESTOVANIE

Aké prevláda počasie v danom ročnom období?

V októbri a novembri budú teplé dni s teplotou do 20 až 25 °C a chladné večery s teplotou približne 5 °C, ktorá môže v noci klesnúť až pod bod mrazu. Vo všeobecnosti má Moab každoročne viac ako 300 slnečných dní.Môžu sa zážitkovej dobrodružnej cesty na vozidlách Land Rover zúčastniť deti?

Z bezpečnostných dôvodov nie je zážitok vhodný pre deti.Potrebujem špeciálne oblečenie?

Pevné a pohodlné vychádzkové topánky, ponožky, slnečné okuliare, opaľovací krém, klobúk, ako aj vetrovku, flaušovú bundu a tričko.Aké je predpísané oblečenie na večer?

Na večer je predpísané neformálne oblečenie.Aké ďalšie aktivity sú k dispozícii?

Ranč ponúka napríklad jazdu na koni, ochutnávku vín, rafting na rieke, športovú masáž a ďalšie aktivity. Viac informácií vám poskytne príslušná prevádzka.Potrebujem vízum?

Prosím, obráťte sa na miestny konzulát a zistite si konkrétne požiadavky. Ak potrebujete na udelenie víza pozvanie, prosím, kontaktujte nás a my vám ho poskytneme.Aká mena sa používa v USA?

Miestnou menou je americký dolár (USD).Môžem si priniesť fotoaparát alebo kameru?

Áno, samozrejme. Okrem toho si môžete priniesť aj špecializované vybavenie, ako napríklad GoPro. Drony však nie sú povolené, pretože vyžadujú osobitné povolenie.

JAZDA PO SKALÁCH

Tento štvordňový jazdný zážitok poskytuje dokonalý úvod do terénnej jazdy. Počas vzrušujúcej zábavy pri zdolávaní terénu za volantom najnovších vozidiel Land Rover naši odborníci otestujú vás aj vozidlo na rôznych náročných trasách.

ZISTITE VIAC
CHCEM DOSTÁVAŤ INFORMÁCIE
Dostávajte najnovšie správy o dobrodružných cestách.
PREVZIAŤ BROŽÚRU
Zistite viac o vozidlách Land Rover.
REZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste.
ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
Použite konfigurátor a zostavte si pre seba dokonalé vozidlo.