PREHLIADKY VÝROBY

PRÍLEŽITOSŤ VSTÚPIŤ DO NÁŠHO NAJMODERNEJŠIEHO VÝROBNÉHO PROCESU A ZISTIŤ, AKO SA RODÍ KULTOVÝ LAND ROVER.

Keď viem, koľko remeselnej zručnosti, odbornosti a čírej pracovitosti je potrebnej na výrobu jedného vozidla, cítim omnoho väčšie prepojenie so značkou Land Rover.

PREHLIADKA VÝROBY LAND ROVER, SOLIHULL, VEĽKÁ BRITÁNIA

PREHLIADKY VÝROBY

PREHLIADKY VÝROBY V SOLIHULLE

PREHLIADKY VÝROBY V SOLIHULLE

Naša prehliadka výroby Land Rover v Solihulle vám umožní bezvýhradný prístup k našim najmodernejším výrobným linkám, kde na vlastné oči uvidíte výrobu modelov Range Rover a Range Rover Sport. Prehliadka Jaguar Land Rover v Solihulle vás zavedie do zákulisia výroby ohromujúceho nového modelu Range Rover Velar a oceneného modelu Jaguar F-PACE.
PREHLIADKY VÝROBY V LIVERPOOLE

PREHLIADKY VÝROBY V LIVERPOOLE

Zažite výrobu dvoch najobľúbenejších modelov Land Rover – Range Rover Evoque a Discovery Sport – lisovanie a tvarovanie panelov, utesňovanie, zváranie a montáž oceľových a hliníkových karosérií. Potom sa zastavte pri dvojmíľovej, plne robotickej linke „Čalúnenie a finálna úprava“, na ktorej vidno aj upevňovanie motora, zasklenie a osadenie kolies. Všetko v našej historickej továrni v Liverpoole.
PREHLIADKA HISTÓRIE A VÝROBY RANGE ROVER

PREHLIADKA HISTÓRIE A VÝROBY RANGE ROVER

Takmer pred piatimi desiatkami rokov značka Range Rover zmenila spôsob, akým svet jazdil v teréne. Na vzrušujúcej prehliadke výrobného procesu teraz môžete uvidieť najmodernejší proces výroby automobilov a potom sledovať cestu od prototypu po britskú ikonu dizajnu a zažiť exkluzívny prvý pohľad na Range Rover Velar.
ZÁŽITKY S VIP PREHLIADKOU

ZÁŽITKY S VIP PREHLIADKOU

Vychutnajte si celý rad VIP zážitkov so značkou Land Rover vrátane konfigurácie modelu Land Rover, VIP prehliadky výroby Land Rover a zážitku VIP vyzdvihnutia modelu Range Rover, kde sa zákazníci a ich hostia odvezú do divadla MeridianTM pred veľkým okamihom – predstavením ich veľkolepého nového modelu Range Rover.
ZÁŽITOK RANGE ROVER

ZÁŽITOK RANGE ROVER

Po privítaní vaším osobným recepčným sa ponoríte do skutočného sveta Range Rover v Solihulle. Vaša prehliadka sa začína v divadle MeridianTM. Následne sa presuniete do hlavných oblastí výroby. Súčasťou VIP zážitku je občerstvenie, špecializovaný sprievodca a prístup do privilegovaných oblastí.

VYDAJTE SA NA PREHLIADKU

Vychutnajte si energiu značky Land Rover. Z prvej ruky zažijete každý krok výrobného procesu, uvidíte zrod tejto ikony motorizmu aj to, ako schádza z výrobnej linky. Buďte prvý, kto sa dozvie o našich nových výstavách a prehliadkach výroby.