VÝPRAVA ABOVE AND BEYOND

DOMA NEZAŽIJETE ZÁBAVU. VYDAJTE ZO SEBA A Z NAŠICH VOZIDIEL MAXIMUM PRI JAZDECKÝCH VÝZVACH

Úžasný deň. Stále si nemyslím, že som s autom dosiahla hranice jeho možností, ale určite som bola veľmi blízko k tým svojim.

KARYN REIDYOVÁ
ABSOLVENTKA ZÁŽITKOVÉHO PODUJATIA LAND ROVER, SOLIHULL, VEĽKÁ BRITÁNIA

ZÁŽITKOVÉ JAZDY

JAZDA NA SKÚŠKU

JAZDA NA SKÚŠKU

Toto je vaša šanca sadnúť si za volant modelu Land Rover na hodinový úvodný kurz. Získate vyššiu dôveru vo svoje vodičské schopnosti a presvedčíte sa o schopnostiach vozidiel značky Land Rover pri jazde na stúpaniach, klesaniach a pri brodení.
POLDEŇ

POLDEŇ

Rozvíjajte svoje vodičské zručnosti pod odborným vedením a získajte hlbšie poznatky o ovládaní vozidla, prejazde cez prekážky a o spôsobe posudzovania rôznych prostredí, vrátane jazdy po strmých stúpaniach, klesaniach, bočných svahoch aj brodenia cez vodu.
CELÝ DEŇ

CELÝ DEŇ

Preskúmajte náročnejší terén a zdokonaľte svoje vodičské zručnosti pod vedením kvalifikovaného inštruktora. Prechádzajte cez rôzne prekážky v teréne, aby ste dosiahli vyššiu sebaistotu a boli pripravení na jazdu v reálnych podmienkach. Po absolvovaní celodenného zážitku budete pripravení na program s názvom Pokročilý zážitok.
POKROČILÝ

POKROČILÝ

Nastal čas preradiť o stupeň vyššie, a to doslova. Získate hlbšie znalosti o technikách radenia s redukovanými prevodmi pri jazde v náročnom teréne. Výsledkom budú dokonalejšie znalosti o hybnosti vozidla a riadenom núdzovom zastavení na klzkom povrchu.
VLASTNÝ

VLASTNÝ

Povedzte nám, čo chcete dosiahnuť a pripravíme exkluzívny zážitok Land Rover pre vás, vašich klientov a vašich zamestnancov. Napínavé zážitky z jazdy, teambuilding, odmeny, dni voľna alebo oslavy možno prispôsobiť tak, aby vyhovovali aj tým najnáročnejším požiadavkám.
ŠKOLENIE PRE ŠPECIALISTOV

ŠKOLENIE PRE ŠPECIALISTOV

Naši odborní inštruktori vedú špecializované vzdelávacie kurzy pre vodičov na akejkoľvek úrovni, vrátane použitia navijaka, odťahovania vozidla a manipulácie s prívesom. Pre profesionálnych používateľov sú k dispozícii kurzy zostavené na mieru.

VÝPRAVA ABOVE AND BEYOND

Ak hľadáte na výzvu, tak aj my. Prichádza výprava Above and Beyond, ktorá vás zavedie za volant vášho obľúbeného modelu Land Rover. Zažijete množstvo vzrušujúcich prekážok alebo terénov. S intenzívnymi stúpaniami, dramatickými klesaniami, bočnými náklonmi a ďalšími situáciami – na výprave zažijete charakteristické schopnosti vozidiel značky Land Rover s pokojom a vyrovnanosťou. Koniec koncov, v byte nie je žiadna zábava.
ZISTITE VIAC

REZERVUJTE SI ZÁŽITOK Z JAZDY

30 centier, ktoré sa venujú zážitkom z jazdy Svet prieskumu.

MÁTE CHUŤ NA VÄČŠIE DOBRODRUŽSTVO?

Výnimočné cesty po celom svete
ZISTITE VIAC