Plachtenie

Športové plachtenie sa neustále vyvíja. Výnimoční ľudia prijímajú výzvy inteligentne a odvážne riešiť náročné situácie v neustále sa meniacich a extrémnych podmienkach. Automobilka Land Rover podporuje tento vzrušujúci šport už od roku 1988 a v súčasnosti sponzoruje súťaž Extreme Sailing Series™ a tím Red Bull Extreme Sailing Team.

Prečítajte si článok

RED BULL EXTREME SAILING TEAM

Tím Red Bull Extreme Sailing Team preteká na najmodernejších viactrupových lodiach na úžasných miestach po celom svete. Jeho kapitánom je dvojnásobný olympijský víťaz Roman Hagara. Automobilka Land Rover ako oficiálny partner poskytuje niekoľko vozidiel na prepravu tímu a ich vybavenia pri ich boji o titul súťaže Extreme Sailing Series™.

Pozrite si film

JAZDECTVO

Pri jazdeckých pretekoch sa preverí zručnosť, statočnosť, sila a partnerstvo. Automobilka Land Rover dlhodobo podporuje svetové súťaže a jazdcov. Z našich globálnych sponzorských akcií možno spomenúť svetové jazdecké hry Alltech FEI World Equestrian Games 2014 s ôsmimi disciplínami a sériu British Polo Day, na ktorej sa po celom svete predstaví britský luxus a dedičstvo.

Prečítajte si článok

VIRGIN GALACTIC

Automobilka Land Rover je nadšená, že nadviazala dlhodobý vzťah so spoločnosťou Virgin Galactic, ktorá pracuje na svojej vízii stať sa celosvetovo prvou spoločnosťou realizujúcou komerčné lety do vesmíru. Obe tieto kultové značky sa vyznačujú pravým priekopníckym dobrodružným elánom a odhodlaním inšpirovať dnešnú mládež, aby si zvolila kariéru v oblasti techniky a technológií.

Pozrite si film

LAND ROVER PODPORUJE HRY INVICTUS GAMES

Spoločnosť Jaguar Land Rover bola partnerom hier Invictus Games pre „zranených bojovníkov“, pričom idea pochádza od jeho kráľovskej výsosti princa Harryho. Trinásť národov vytvorilo tímy súťažiace v deviatich športoch, vrátane cestnej cyklistiky, veslovania v krytých priestoroch a lukostreľby, na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí.

Zistite viac