Úžasný deň. Stále si nemyslím, že som s autom dosiahla hranice jeho možností, ale určite som bola veľmi blízko k tým svojim.

Karyn Reidyová
absolventka zážitkového podujatia Land Rover, Solihull, Veľká Británia

 • ZÍSKAJTE NOVÉ ZRUČNOSTI

  Program Land Rover Experience je predovšetkým o získaní nových zručností a zdolávaní náročného terénu – či ide o deň v teréne alebo luxusné dobrodružstvo v zahraničí.

 • PRESKÚMAJTE DÔVERU

  Pri prejazde rôznymi druhmi terénu získate dôveru vo svoje vodičské zručnosti a schopnosti vozidla Land Rover.

 • POSÚVANIE HRANÍC

  Využite schopnosti vozidla Land Rover na maximum a objavte hranice svojich vlastných schopností.

 • ODBORNÉ VEDENIE

  Posaďte sa za volant s kvalifikovaným inštruktorom po boku, ktorý vám pomôže zdokonaliť vaše vodičské schopnosti v teréne pri jazde v stúpaní, klesaní aj v bahne.

ZÁŽITKOVÉ JAZDY

POLDENNÝ ZÁŽITOK

POLDENNÝ ZÁŽITOK

Rozvíjajte svoje vodičské zručnosti pod odborným vedením a získajte hlbšie poznatky o ovládaní vozidla, prejazde cez prekážky a o spôsobe posudzovania rôznych prostredí, vrátane jazdy po strmých stúpaniach, klesaniach, bočných svahoch aj brodenia cez vodu.

CELODENNÝ ZÁŽITOK

CELODENNÝ ZÁŽITOK

Preskúmajte náročnejší terén a zdokonaľte svoje vodičské zručnosti pod vedením kvalifikovaného inštruktora. Prechádzajte cez rôzne prekážky v teréne, aby ste dosiahli vyššiu sebaistotu a boli pripravení na jazdu v reálnych podmienkach. Po absolvovaní celodenného zážitku budete pripravení na program s názvom Pokročilý zážitok.

POKROČILÝ ZÁŽITOK

POKROČILÝ ZÁŽITOK

Nastal čas preradiť o stupeň vyššie, a to doslova. Získate hlbšie znalosti o technikách radenia s redukovanými prevodmi pri jazde v náročnom teréne. Výsledkom budú dokonalejšie znalosti o hybnosti vozidla a riadenom núdzovom zastavení na klzkom povrchu.

PRISPÔSOBENÉ ZÁŽITKY

PRISPÔSOBENÉ ZÁŽITKY

Náš tím dokáže zabezpečiť jedinečný zážitok z jazdy v teréne na vami zvolenom mieste. Prežijete nezvyčajný a nezabudnuteľný deň, ktorý bude presne spĺňať vaše požiadavky.

Mobilné zážitky

Mobilné zážitky

Náš tím dokáže zabezpečiť jedinečný zážitok z jazdy v teréne na vami zvolenom mieste. Prežijete nezvyčajný a nezabudnuteľný deň, ktorý bude presne spĺňať vaše požiadavky.

ODBORNÉ ŠKOLENIA

ODBORNÉ ŠKOLENIA

Naši odborní inštruktori vedú špecializované vzdelávacie kurzy pre vodičov na akejkoľvek úrovni, vrátane použitia navijaka, odťahovania vozidla a manipulácie s prívesom. Pre profesionálnych používateľov sú k dispozícii kurzy zostavené na mieru.

NÁJDITE NAJBLIŽŠIE CENTRUM

Zážitkové centrá Land Rover Experience poskytujú ideálne prostredie na získanie nových zručností a jazdu v náročnom teréne. Programy možno prispôsobiť tak, aby spĺňali všetky požiadavky a otestovali sa pri nich schopnosti vozidla a aj vaše vlastné vodičské zručnosti.

Vyhľadať najbližšie centrum