ZÁŽITKOVÉ JAZDY LAND ROVER

Toto je vaša príležitosť sadnúť si za volant modelu Land Rover a v centrách na celom svete sa vydať do terénu za vzrušujúcou a odvážnou jazdou. Spoznajte všetky schopnosti vozidla pod dohľadom inštruktorov svetovej kvality.

Zistite viac

DOBRODRUŽNÁ CESTA LAND ROVER

Pripravte sa na to najlepšie z luxusného cestovania. Pridajte sa k nám na ceste po kultových svetových destináciách za volantom špičkových terénnych vozidiel Land Rover a užite si starostlivé plánovanie, bezkonkurenčnú znalosť miestneho prostredia a dotyk luxusu.

Zistite viac

SPONZORSTVO

PLACHTENIE

PLACHTENIE

Medzinárodné preteky viactrupových lodí sú vážnym zápolením aj vzrušujúcim divadlom, na ktoré sa sústredí automobilka Land Rover v rámci svojho sponzorovania súťaže Extreme Sailing Series™ a tímu Red Bull Extreme Sailing Team. Špičkoví profesionálni jachtári súťažia na dostupných vymedzených plochách v rámci celého sveta a dosahujú pri tom rýchlosti zvyčajne známe z prostredia motorových člnov.

RAGBY

RAGBY

Značka Land Rover už viac ako dve desaťročia pôsobí v centre diania ragby – od najnižších súťaží až po vrcholové ligy tohto športu. Medzi naše partnerstvá na celom svete patrí sponzorská podpora vo Francúzsku, Austrálii, Južnej Afrike a Anglicku, a svetový pohár Rugby World Cup 2015.

JAZDECTVO

JAZDECTVO

Pri jazdeckých pretekoch sa preverí zručnosť, statočnosť, sila a partnerstvo. Automobilka Land Rover dlhodobo podporuje svetové súťaže a jazdcov. Z našich globálnych sponzorských akcií možno spomenúť svetové jazdecké hry Alltech FEI World Equestrian Games 2014 s ôsmimi disciplínami a sériu British Polo Day, na ktorej sa po celom svete predstaví britský luxus a dedičstvo.