PREJDITE NA ELEKTRINU SO ZNAČKOU LAND ROVER

PREJDITE NA ELEKTRINU SO ZNAČKOU LAND ROVER

LEGENDÁRNE SCHOPNOSTI A LUXUS V NOVOM PONÍMANÍ

Land Rover už viac ako sedemdesiat rokov prekonáva hranice možného.

Najschopnejším a najluxusnejším vozidlám SUV na svete dnes prostredníctvom elektrického pohonu dodáva novú úroveň udržateľnosti, odozvy a kultivovanosti.

POMÔŽTE ZACHOVAŤ KRÁSY PRÍRODY

POMÔŽTE ZACHOVAŤ KRÁSY PRÍRODY

Plug-in hybridné vozidlá (PHEV) z našej novej ponuky prejdú každý kilometer úplne bez výfukových emisií v plne elektrickom režime a s výrazne nižšou produkciou emisií v hybridnom režime. Vďaka tomu môžete pri objavovaní prírody znížiť svoju uhlíkovú stopu na minimum.
NOVÝ SVET KULTIVOVANOSTI

NOVÝ SVET KULTIVOVANOSTI

Naše plug-in hybridné (PHEV) a mild-hybridné (MHEV) vozidlá pridávajú k legendárnym schopnostiam vozidiel Land Rover okamžite dostupný elektrický pohon s takmer dokonale tichým a ešte kultivovanejším chodom.
ČISTO ELEKTRICKÉ MODELY LAND ROVER OD ROKU 2024

ČISTO ELEKTRICKÉ MODELY LAND ROVER OD ROKU 2024

Od roku 2024 budete mať na výber prvú šesticu nových čistých elektromobilov značky Land Rover. Ide o významný krok v rámci našej vízie, ktorou je dramatické zníženie znečistenia a dosiahnutie skutočne udržateľnej budúcnosti.

DRUHY ELEKTRIFIKOVANÉHO POHONU OD ZNAČKY LAND ROVER

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

PLUG-IN HYBRID (PHEV)

Spojenie zážihového motora a elektromotora. Prejdite z čisto elektrickej jazdy s nulovými emisiami výfukových plynov na kombináciu benzínového a elektrického pohonu, ktorá prináša pri dlhších cestách nižšie emisie. Elektrickú sekciu svojho vozidla PHEV môžete jednoducho nabiť doma alebo v cieli cesty.
MILD HYBRID (MHEV)

MILD HYBRID (MHEV)

Nevyžaduje sa nabíjanie. Modely Land Rover typu MHEV majú malý pomocný elektromotor, ktorý zvyšuje úspornosť a kultivovanosť ich zážihového alebo vznetového motora. Konkrétne opätovným využívaním energie získanej pomocou spomaľovania a rekuperačného brzdenia.

ŽIVOT S VOZIDLOM PHEV ZNAČKY LAND ROVER

NABÍJANIE DOMA ALEBO MIMO DOMU

NABÍJANIE DOMA ALEBO MIMO DOMU

Domáca nabíjačka predstavuje najpohodlnejší a nákladovo najúspornejší spôsob, ako začať každý deň s plne nabitým vozidlom. Nabíjanie v cieli cesty je zasa ideálnym riešením pre včasné dobitie vozidla mimo domu.
NEKOMPROMISNÉ SCHOPNOSTI

NEKOMPROMISNÉ SCHOPNOSTI

Opustite vyjazdené koľaje a presvedčte sa, že elektrina dodáva okamžitý výkon pri väčšine náročných terénov a zadných nájazdových uhlov. A čo sa týka brodenia1 cez vodu a výnimočnej svetlej výšky, jednoducho nerobí žiadne kompromisy.
ŠETRITE PENIAZE KAŽDÝ DEŇ

ŠETRITE PENIAZE KAŽDÝ DEŇ

Land Rover s pohonom PHEV vám dokáže šetriť peniaze celý rok, počnúc výrazne nižšími daňami cez nízke prevádzkové náklady až po odpustenie poplatkov za vjazd do vymedzených zón v centrách miest.
OVEĽA ČISTEJŠÍ SPÔSOB PRESÚVANIA

OVEĽA ČISTEJŠÍ SPÔSOB PRESÚVANIA

Vďaka nulovým výfukovým emisiám v čisto elektrickom režime máte možnosť obmedziť svoj vplyv na planétu pri každej jazde s vozidlom PHEV.

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZIDLÁ LAND ROVER

Preskúmajte našu ponuku plug-in hybridných (PHEV) a mild-hybridných (MHEV) vozidiel, ktoré stelesňujú modernú víziu jazdných schopností a luxusu značky Land Rover.1 Pred brodením si vždy overte trasu a miesto výjazdu.