ÚSPORA NÁKLADOV S PLUG-IN HYBRIDNÝM VOZIDLOM (PHEV)

ZAPOČÍTANIE PRÍNOSOV EKOLOGIZÁCIE

Oveľa menej času na čerpacích staniciach, značné daňové stimuly a odpustenie poplatkov za vjazd do centier a bezemisných zón mnohých miest Spojeného kráľovstva. To sú len niektoré zo spôsobov, ako každodenne ušetriť vďaka prechodu na plug-in hybrid (PHEV) od značky Land Rover.


UŠETRITE AŽ TRETINU NÁKLADOV NA POHONNÉ HMOTY

UŠETRITE AŽ TRETINU NÁKLADOV NA POHONNÉ HMOTY

V porovnaní s benzínovým a naftovým pohonom predstavuje zapojenie do elektrickej siete a jazda v čisto elektrickom režime nákladovo najúspornejší spôsob každodennej prevádzky vozidla. Elektrina z domácej nabíjačky dokáže znížiť náklady na pohonné hmoty až o tretinu – takže čím viac nabíjate, tým viac ušetríte.
ÚSPORA NA SPOTREBNEJ DANI Z VOZIDIEL

ÚSPORA NA SPOTREBNEJ DANI Z VOZIDIEL

Ako majiteľ vozidla PHEV značky Land Rover ušetríte až 100 libier z poplatku za prvotnú registráciu vozidla a navyše v porovnaní s benzínovými a naftovými variantmi aj 200 libier ročne na spotrebnej dani z vozidiel.

NEPRESTÁVAJTE OBJAVOVAŤ ELEKTRICKÉ MODELY

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZIDLÁ LAND ROVER

ELEKTRIFIKOVANÉ VOZIDLÁ LAND ROVER

Preskúmajte našu ponuku plug-in hybridných (PHEV) a mild-hybridných (MHEV) vozidiel, ktoré stelesňujú modernú víziu jazdných schopností a luxusu značky Land Rover.
VYSVETLENIE DOJAZDU VOZIDLA PHEV

VYSVETLENIE DOJAZDU VOZIDLA PHEV

Vo vozidle PHEV značky Land Rover nikdy nie je žiadna vzdialenosť nedosiahnuteľná. Pozrite si, ako z elektrického pohonu svojho vozidla vyťažiť maximum počas každej jazdy.
NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

NABÍJANIE VOZIDLA PHEV

Zistite všetko, čo potrebujete vedieť o nabíjaní vozidla PHEV doma alebo v cieli cesty, počnúc časmi nabíjania až po ušetrené náklady.
  • Uvedené percentuálne hodnoty sa vzťahujú na finančný rok 2021/2022.