UPGRADE YOUR BROWSER

This site is optimised for modern web browsers, and does not fully support your current browser.

VYBRAŤ MODEL

ZVOLIŤ MOTOR

VYBRAŤ ŠPECIFIKÁCIU

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

PERSONALIZÁCIA

Vyberte si z radu doplnkov a príslušenstva.

VERZIE MODELU DISCOVERY

Pozrite si celý modelový rad.

*Vyššie uvedený údaj získaný "mokrou" metódou sa rovná "suchému" objemu 922 litrov.

 

*Uvedené hodnoty sú NEDC2 vypočítané z oficiálnych testov WLTP výrobcu v súlade s legislatívou EÚ. Slúžia len na porovnanie. Údaje z reálneho sveta sa môžu líšiť. Emisie CO2 a spotreba paliva sa môže líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, namontované kolesá a príslušenstvo. NEDC2 sú hodnoty vypočítané podľa vládneho vzorca z hodnôt WLTP, ktoré zodpovedajú hodnotám, ktoré by boli dosiahnuté v rámci starého testu NEDC.

 

**Pozrieť hodnoty WLTP.

Uvedené údaje sú výsledkom oficiálnych testov výrobcu v súlade s právnymi predpismi EÚ. Slúžia len na porovnanie. Údaje z reálneho sveta sa môžu líšiť. Emisie CO2 a spotreba paliva sa môže líšiť v závislosti od faktorov, ako sú štýl jazdy, podmienky prostredia, zaťaženie, namontované kolesá a príslušenstvo.

 

S 21-palcovými kolesami.

 

Ak je namontovaná 4-zónová klimatizácia, šírka batožinového priestoru bude 1 273 mm. Štvorzónová klimatizácia nie je k dispozícii pre úžitkové verzie.

 

Zahŕňa prevádzkové kvapaliny a 90 % paliva.

 

Zahŕňa 75 kg vodiča, prevádzkové kvapaliny a 90 % paliva.

 

Maximálne zvislé zaťaženie ťažného zariadenia je obmedzené na 100 kg v prípade, že sú namontované 20-palcové disky kolies, vzor 5011, lesklé strieborné s piatimi zdvojenými lúčmi.

 

Maximálna hmotnosť prívesu je omedzená na 2 500 kg v prípade, že sú namontované 20-palcové disky kolies, vzor 5011, lesklé strieborné s piatimi zdvojenými lúčmi.

 

Objem meraný simuláciou naplnenia batožinového priestoru kvapalinou.

 

Objem meraný pomocou pevných blokov podľa VDA (200 mm x 50 mm x 100 mm).

 

Hmotnosti zodpovedajú vozidlám so štandardnou výbavou. Voliteľné doplnky zvyšujú hmotnosť. Voliteľná výbava a jej dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od špecifikácie vozidla (model a pohonná jednotka) alebo si ich inštalácia vyžaduje inštaláciu inej výbavy. Ďalšie informácie vám poskytne miestny predajca alebo si vozidlo nakonfigurujte online.