ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

Presvedčivá edícia s preslávenou všestrannosťou Discovery.
Športový charakter sa snúbi s najlepšími schopnosťami vo svojej triede.
Vizuálne zvýrazňuje účelný dizajn.
Discovery vo svojej najčistejšej podobe.

STRUČNÉ ŠPECIFIKÁCIE

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

STRUČNÉ ŠPECIFIKÁCIE

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

STRUČNÉ ŠPECIFIKÁCIE

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

STRUČNÉ ŠPECIFIKÁCIE

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

 Discovery Vehicle Parked in the Snow

PERSONALIZÁCIA

 

Vyberte si z radu doplnkovej výbavy a príslušenstva

Interior View of The Modern Luxury Discovery

ŠPECIFIKÁCIE

Pozrite si fakty a čísla.

1Navigácia bude vyžadovať ďalšie predplatné po počiatočnom období, s čím vám rád poradí váš predajca vozidiel Land Rover.

2Iba kompatibilné smartfóny.

Vaše vozidlo je pripravené na Apple CarPlay. Služby, ktoré ponúka Apple CarPlay, závisia od dostupnosti aplikácie vo vašej krajine, viac informácií nájdete na https://www.apple.com/uk/ios/feature-availability/#apple-carplay.

Vaše vozidlo je pripravené pre Android Auto. Služby ponúkané systémom Android Auto závisia od dostupnosti aplikácie vo vašej krajine.

App Store je ochranná známka spoločnosti Apple Inc.

Obchod Google Play je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

3Služby Secure Tracker si vyžadujú aktiváciu a musia sa nachádzať v oblasti s pokrytím siete. Zahŕňa predplatné služieb na 12 mesiacov a môže byť rozšírené na obdobie záruky alebo obnovené po uplynutí počiatočnej lehoty podľa odporúčania vášho predajcu Land Rover.

4Asistent sledovania mŕtveho uhla môže pomôcť predchádzať kolíziám. Ak vaše vozidlo rozpozná iné vozidlo vo vašom mŕtvom uhle, keď začnete meniť jazdný pruh, dodatočná korekcia riadenia vás povzbudí, aby ste v prípade zistenia potenciálnej kolízie odviedli vozidlo preč.

Upozorňujeme, že pri výbere alternatívnych úrovní výbavy môžu byť štandardné prvky nahradené. Štandardná výbava sa môže líšiť aj v závislosti od krajiny nákupu, variantu motora a prevodovky.

 

Rozličné doplnkové funkcie auta by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči si musia byť istí, že majú vozidlo vždy plne pod kontrolou.

 

Funkcie Pivi a InControl, doplnková výbava, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie si vyžadujú vhodnú SIM kartu s adekvátnym dátovým paušálom, ktorá si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť vo všetkých lokalitách. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd.