VYBERTE SI SVOJ MODEL

Vrchol priestoru, pohodlia a odvahy.
Moderný, vylepšený a pripravený vyraziť.
Discovery Sport vo svojej najčistejšej podobe.

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE (5 SEDADIEL / 5 +2 SEDADIEL)

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE (5 SEDADIEL / 5 +2 SEDADIEL)

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE (5 SEDADIEL / 5 +2 SEDADIEL)

 

KĽÚČOVÉ VLASTNOSTI

POKRAČUJTE V OBJAVOVANÍ

Discovery Sport outside of glass house

OBJAVTE DISCOVERY SPORT

Navrhnutý pre rodinný život: Výnimočná DNA modelov Discovery.

Discovery sport standing at charging Phev point

HYBRIDNÝ ELEKTRICKÝ MODEL

Účinnosť a výkon.

Ak je vozidlo vybavené 18-palcovými kolesami, dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť 221 km/h.

‡‡V kombinácii s elektrickým motorom.

 

1Funkcia prepojenej navigácie Connected Navigation si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty, ktorú vám odporučí predajca vozidiel Land Rover.

2Štandardne zahŕňa 1-ročné predplatné, ktoré môže byť predĺžené po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom vozidiel Land Rover.

 

Funkcie Pivi a InControl, možnosti, služby tretích strán a ich dostupnosť závisia od trhu - informujte sa u svojho predajcu vozidiel Land Rover o dostupnosti na miestnom trhu a o všetkých podmienkach. Niektoré funkcie si vyžadujú vhodnú SIM kartu s vhodným dátovým tarifom, ktorá si bude vyžadovať ďalšie predplatné po uplynutí počiatočnej lehoty odporúčanej predajcom. Pripojenie k mobilnej sieti nie je možné zaručiť na všetkých miestach. Informácie a obrázky zobrazené v súvislosti s technológiou InControl vrátane obrazoviek alebo sekvencií podliehajú aktualizáciám softvéru, kontrole verzií a iným zmenám systému/vizuálu v závislosti od zvolených možností.

 

Všetky funkcie vo vozidle by mali vodiči používať len vtedy, keď je to bezpečné. Vodiči musia zabezpečiť, aby vždy mali úplnú kontrolou nad vozidlom.

 

Upozorňujeme, že pri výbere alternatívnych úrovní výbavy môžu byť prvky štandardnej výbavy nahradené. Štandardná výbava sa môže líšiť v závislosti od krajiny nákupu, variantu motora a prevodovky.

 

Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd.