VOLITEĽNÁ VÝBAVA A PRÍSLUŠENSTVO LAND ROVER GEAR

POZRITE SI FILM

Pre všetky modely nie je k dispozícii celá ponuka príslušenstva. Podrobnosti vám poskytne miestny predajca Land Rover.

Voliteľné balíky

VOLITEĽNÉ PREVEDENIA STRIECH


Výrazná kontrastná strecha v čiernej alebo sivej farbe bude dokonale dopĺňať exteriérovú farbu karosérie. Existuje aj možnosť výberu celosklenenej pevnej panoramatickej strechy, ktorá v interiéri zabezpečí nerušený výhľad na okolie.

ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL

Interiérové prvky

 • FLEXIBILNÝ INTERIÉR
  FLEXIBILNÝ INTERIÉR

  Interiér možno jednoducho prispôsobiť, pričom je k dispozícii konfigurácia 5 + 2 sedadiel. Sedadlá vodiča a spolujazdca vpredu sú vybavené rovnakými funkciami, vrátane nastavenia až v 12 smeroch a pamäťovej funkcie. Zvoľte si posuvné a sklápateľné sedadlá v druhom rade a využívajte flexibilitu priestoru pre batožinu a sedenie.


 • PREPRACOVANÉ MATERIÁLY NA ZAISTENIE KOMFORTU
  PREPRACOVANÉ MATERIÁLY NA ZAISTENIE KOMFORTU

  Veľkorysý priestor v kabíne sa vyznačuje nádherným dizajnom pre pohodlie vás aj vašich spolucestujúcich. Čalúnenie je vyrobené z mimoriadne kvalitných materiálov, napríklad z kože s dvojitým prešívaním. Povrchy sú taktiež odolné a praktické. Elegantné a moderné farebné vyhotovenia, ako je napríklad interiérový motív Glacier, sa odlišujú od bežných.


 • KLIMATIZÁCIA
  KLIMATIZÁCIA

  Klimatizácia je nutnosťou, ak žijete na mieste s extrémnymi poveternostnými podmienkami - v studenom alebo teplom podnebí. Horné vetracie otvory v zadnej časti zabezpečia komfort pre cestujúcich, pričom teplotu možno nastaviť v rôznych častiach vozidla. Tak isto sa môžete rozhodnúť pre dodatočné chladenie pre tretí rad.


LAND ROVER GEAR - PRÍSLUŠENSTVO

 • EXTERIÉROVÉ DOPLNKY
  EXTERIÉROVÉ DOPLNKY

  Vylepšite vzhľad svojho vozidla pomocou nápadných detailov, pridajte ochranné prvky proti poškodeniu a vylepšenia pre jazdu v teréne.

 • INTERIÉROVÉ DOPLNKY
  INTERIÉROVÉ DOPLNKY

  Kedykoľvek pridajte doplnky schválené automobilkou Land Rover - od detských sedačiek a cestovného príslušenstva na prepravu domácich zvierat až po vylepšenia systému zábavy a technické vylepšenia.

 • NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA
  NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA

  Ak je vozidlo vybavené súpravou pozdĺžnych strešných nosičov, môžete si zvoliť špecializované prvky na uloženie športového vybavenia, prípadne sa rozhodnite pre príslušenstvo, s ktorým využijete ťažné schopnosti modelu Land Rover.

 • DISKY A PRÍSLUŠENSTVO
  DISKY A PRÍSLUŠENSTVO

  Prispôsobte vzhľad svojho modelu Land Rover pomocou zliatinových diskov a zdokonaľte ich štýlovým a značkovým príslušenstvom.