Výbava a príslušenstvo

Pre všetky modely nie je k dispozícii celá ponuka príslušenstva. Podrobnosti vám poskytne miestny predajca Land Rover.

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  ZLIATINOVÉ DISKY

  Vyberte si z exteriérových štýlových doplnkov a zvoľte si obľúbené zliatinové disky. Sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach od 17 do 20 palcov, a rovnako aj v celom rade vyhotovení, vrátane verzií Diamond Turned, Gloss Black alebo Gloss Dark Grey.

  Zostavte si svoj model

  Interiérové prvky

  • FLEXIBILNÝ INTERIÉR
   FLEXIBILNÝ INTERIÉR

   Interiér možno jednoducho prispôsobiť, pričom je k dispozícii konfigurácia 5 + 2 sedadiel. Sedadlá vodiča a spolujazdca sú vybavené rovnakými funkciami, vrátane nastavenia až v 10 smeroch a pamäťovej funkcie. Zvoľte si posuvné a sklápateľné sedadlá v druhom rade a využívajte flexibilitu priestoru pre batožinu a sedenie.


  • PREPRACOVANÉ MATERIÁLY NA ZAISTENIE KOMFORTU
   PREPRACOVANÉ MATERIÁLY NA ZAISTENIE KOMFORTU

   Veľkorysý priestor v kabíne sa vyznačuje nádherným dizajnom pre pohodlie vás aj vašich spolucestujúcich. Čalúnenie je vyrobené z mimoriadne kvalitných materiálov, napríklad z kože s dvojitým prešívaním. Povrchy sú taktiež odolné a praktické. Elegantné, moderné farebné vyhotovenia, ako je napríklad interiérový motív Glacier, sa odlišujú od bežných.


  • MOŽNOSŤ PRISPÔSOBENIA TEPLOTY
   MOŽNOSŤ PRISPÔSOBENIA TEPLOTY

   Klimatizácia je nutnosťou, ak žijete na mieste s extrémnymi poveternostnými podmienkami – v studenom alebo teplom podnebí. Horné vetracie otvory v zadnej časti zabezpečia komfort pre cestujúcich, pričom teplotu možno nastaviť v rôznych častiach vozidla. Tak isto sa môžete rozhodnúť pre dodatočné chladenie pre tretí rad.


  Voliteľné balíky

  Voliteľné balíky

  Voliteľné balíky

  Discovery Sport Black

  Limitovaná edícia Discovery Sport Black je vybavená existujúcimi exteriérovými prvkami Black Pack, s prídavkom jedinečnej štýlovej mriežky Dynamic, čierneho označenia SPORT a tónovaných skiel. Vzhľad dopĺňa vonkajší lak Silicon Silver, Carpathian Grey alebo Yulong White.

  Zostavte si svoj model

  Voliteľné balíky

  Voliteľné balíky

  BALÍK ČIERNYCH DIZAJNOVÝCH PRVKOV

  Balík čiernych dizajnových prvkov je k dispozícii vo všetkých vonkajších farebných variantoch a na výber sú 18, 19 a 20-palcové zliatinové lesklé čierne disky. Medzi ďalšie prvky patrí čierna mriežka chladiča Narvik Black, vetracie otvory na blatníkoch a čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel. Čierny nápis Discovery na kapote a označenie na dverách batožinového priestoru dotvárajú celkový dizajn.

  Voliteľné balíky

  Voliteľné balíky

  BALÍK DIZAJNOVÝCH PRVKOV DYNAMIC

  Prináša asertívnejší vzhľad a zároveň zachováva okamžite rozpoznateľné dizajnové línie modelu Discovery Sport. Balík dizajnových prvkov Dynamic ponúka odvážny nový dizajn prednej a zadnej časti s tvarovanými bočnými lištami. Chrómové koncovky výfuku spolu s červeným označením SPORT prispievajú k najvýraznejšej úprave.

  Zostavte si svoj model

  Technológia

  • INOVÁCIE
   INOVÁCIE

   Spoločnosť Land Rover neustále vyvíja nové technológie motorov s cieľom zlepšiť spotrebu paliva a znížiť emisie bez kompromisov, napríklad automatický systém stop/štart, ktorý vypne motor, ak nie je potrebný, ďalej hybridné motory s impozantným krútiacim momentom 700 Nm a nové ľahké prevodovky dostupné v celom modelovom rade.

  • VÝKON NA CESTE
   VÝKON NA CESTE

   Kultivovanú a pokojnú jazdu po ceste zabezpečujú technológie Land Rover, napríklad adaptívny tempomat pre uvoľnenú jazdu na dlhé vzdialenosti, systém adaptívnej dynamiky, ktorý zabezpečuje optimálnu rovnováhu medzi jazdou a riadením, a systém vektorového smerovania krútiaceho momentu pre hladkú a kontrolovanú jazdu zákrutami.

  • TERÉNNE SCHOPNOSTI
   TERÉNNE SCHOPNOSTI

   Vozidlá Land Rover sú vybavené technológiami, s ktorými sa môžu vydať aj do najnáročnejšieho terénu. Vozidlá Land Rover aj naďalej prinášajú špičkové systémy, napríklad originálny systém Terrain Response, ktorý prispôsobí jazdu aktuálnemu povrchu a systém regulácie zjazdu z kopca kvôli bezpečnej jazde dolu strmým kopcom.

  • ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA
   ASISTENČNÉ SYSTÉMY PRE VODIČA

   Systém monitorovania mŕtveho uhla upozorňuje vodiča na vozidlá, ktoré sa približujú z niektorej strany, technológie parkovacieho asistenta uľahčujú parkovanie a výstrahy pred prekročením rýchlosti pomáhajú rýchlejšie reagovať na obmedzenia. Vďaka asistenčným systémom pre vodiča sa môžete sústrediť na jazdu.

  • KOMFORT A POHODLIE
   KOMFORT A POHODLIE

   Najmodernejšie systémy vykurovania a chladenia zaistia pohodlie pre všetkých a za každého počasia. Zákazníci si môžu vybrať z radu technológií na ovládanie gestami a bez použitia rúk – dokonca aj systém automatickej prístupovej výšky, ktorý vám a vašim spolucestujúcim uľahčí nastupovanie a vystupovanie z vozidla – vo vozidlách Land Rover sa budete cítiť ako v bavlnke.

  • INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM
   INFORMAČNO-ZÁBAVNÝ SYSTÉM

   Technológie informačno-zábavného systému Land Rover prinášajú špičkové systémy pre zábavu a informácie v celom vozidle aj na vašom smartfóne. Pomocou aplikácii InControl Connect sa môžete bezpečne spojiť so svojím vozidlom, na dotykovom displeji môžete využívať viacero zábavných aj užitočných aplikácií, pričom audiosystém MeridianTM zabezpečí kvalitu zvuku ako na koncerte.

  Príslušenstvo

  • EXTERIÉROVÉ DOPLNKY
   EXTERIÉROVÉ DOPLNKY

   Vylepšite vzhľad svojho vozidla pomocou nápadných detailov, pridajte ochranné prvky proti poškodeniu a vylepšenia pre jazdu v teréne.

  • INTERIÉROVÉ DOPLNKY
   INTERIÉROVÉ DOPLNKY

   Kedykoľvek pridajte doplnky schválené automobilkou Land Rover – od detských sedačiek a ochranných krytov až po vylepšenia systému zábavy a technické vylepšenia.

  • NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA
   NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA

   Ak je vozidlo vybavené súpravou pozdĺžnych strešných nosičov, môžete si zvoliť špecializované prvky na uloženie športového vybavenia, prípadne sa rozhodnite pre príslušenstvo, s ktorým využijete ťažné schopnosti modelu Land Rover.

  • DISKY A PRÍSLUŠENSTVO
   DISKY A PRÍSLUŠENSTVO

   Prispôsobte vzhľad svojho modelu Land Rover pomocou zliatinových diskov a zdokonaľte ich štýlovým a značkovým príslušenstvom.