PAKETY VOLITEĽNÝCH PRVKOV

  EXTERIÉROVÉ VOLITEĽNÉ PRVKY

  PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO


  Príplatkové celosklenené, pevné alebo otvárateľné panoramatické strešné okno4 zvýrazňuje pocit priestrannosti interiéru vozidla a vpúšťa záplavu prirodzeného svetla do priestoru všetkých troch radov sedadiel (ak sú vo výbave). Jeho tvrdené sklo je zatmavené, vďaka čomu sa v interiéri udržiava komfortná teplota.

  PREVZIAŤ BROŽÚRU

  INTERIÉROVÉ VOLITEĽNÉ PRVKY

  • VŠESTRANNÝ INTERIÉR
   VŠESTRANNÝ INTERIÉR

   Sedem plnohodnotných sedadiel (za príplatok) v Discovery ponúka špičkový komfort a všestrannosť. Stupne výbavy HSE a HSE Luxury možno navyše za príplatok doplniť o systém inteligentného sklápania sedadiel Intelligent Seat Fold, ktorý umožňuje konfigurovať sedadlá pomocou spínačov v batožinovom priestore, pomocou hlavnej dotykovej obrazovky alebo pomocou smartfónu s aplikáciou InControl Remote. Okrem toho je k dispozícii celý rad dômyselných riešení, s ktorými v interiéri získate ďalšie úložné priestory.

  • POHĽAD NA PRIESTOR
   POHĽAD NA PRIESTOR

   Dôraz na detaily. Najkvalitnejšie materiály. Môžete si vybrať poťahy sedadiel zo zrnitej kože alebo z kože Windsor a za príplatok sú k dispozícii rôzne druhy povrchových úprav ozdobného obloženia, ako napríklad brúsený hliník Brushed Linear Aluminium a pravé drevené dyhy Natural Shadow Oak, Natural Charcoal Oak alebo High Gloss Charcoal Oak. Čokoľvek si vyberiete, vaše vozidlo bude nepochybne ešte originálnejšie a osobitejšie.

  • KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM
   KLIMATIZAČNÝ SYSTÉM

   O to, aby teplota v interiéri úplne nového Discovery za každého počasia zodpovedala vašim požiadavkám, sa postará vysoko účinný klimatizačný systém, dostupný v dvoj-, troj- alebo štvorzónovej verzii. Tento systém je výsledkom nesmierne dôsledného vývojového programu a otestovali sme ho v reálnych podmienkach pri teplotách od –40 do +50 °C.

  DOPLNKOVÉ PRÍSLUŠENSTVO MODELU LAND ROVER

  • SYSTÉM CLICK AND GO

   Systém Click and Go je viacúčelový systém na pripevňovanie príslušenstva na operadlá predných sedadiel. Montuje sa medzi stĺpiky hlavovej opierky a možno naň pripevniť ďalšie držiaky, napríklad na tablety, tašky alebo košele a saká. Keď systém nepotrebujete, môžete ho jednoducho odložiť.

  • BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA
   BALÍK NA PREVÁŽANIE DOMÁCEHO ZVIERAŤA

   Zachová vášho zvieracieho miláčika v pohodlí, pohode a bezpečí. Mreža batožinového priestoru oddelí v plnej výške priestor pre cestujúcich. Na ochranu batožinového priestoru vozidla si môžete vybrať vodotesnú vaňu batožinového priestoru alebo odolnú gumovú rohož.

  • DOBÍJANIE TELEFÓNOV

   Základňa na pripojenie a dobíjanie zariadenia iPhone® a držiak na nápoje s funkciou bezdrôtového dobíjania telefónu sa nachádzajú v priestore držiaka na nápoje v stredovej konzole, vďaka čomu je telefón viditeľný aj počas dobíjania.6

  • NOSIČ BATOŽINY

   Tento značkový hliníkový nosič Land Rover s exkluzívnym dizajnom v striebornej farbe s kontrastnými čiernymi prvkami má nosnosť až 61 kg. Dodáva sa s integrovanými bočnými konzolami, zvyšujúcimi bezpečnosť upevnenia batožiny. Toto praktické príslušenstvo sa montuje na priečne strešné nosiče, pripevnené na pozdĺžnych strešných nosičoch.