LAND ROVER DISCOVERY SLOVAKIA

NAŠE DOTERAZ NAJVŠESTRANNEJŠIE SUV

ZISTITE VIAC
Cena od 57 990 EUR

EMISIE CO2 (g/km)*
Len 189

SPOTREBA PALIVA kombinovaná (l/100 km)*
Od 7.2

9w89xwdyG-w
POROVNAJTE NAŠE VOZIDLÁ
Pridajte až tri modely na porovnanie
ZAREZERVUJTE SI TESTOVACIU JAZDU
Požiadajte najbližšieho predajcu o testovaciu jazdu na ceste
AKČNÝ CENNIK DISCOVERY
Zistite viac o vozidlách Land Rover
VYHĽADAŤ PREDAJCU
Vyhľadajte predajcu Land Rover v blízkosti
AKČNÝ MODEL LAND ROVER DISCOVERY SLOVAKIA


NAŠE NAJVŠESTRANNEJSŠIE SUV
UŽ OD 57 990 EUR


Land Rover Discovery pôsobí suverénne nielen v meste, ale aj v teréne. S pohonom všetkých kolies, aut. prevodovkou a bohatou výbavou teraz už od 57 990 EUR.

Vďaka unikátnym technológiám Land Rover dosahuje najlepšie terénne schopnosti vo svojej triede spojené s variabilným a komfortným interiérom.

Ponuka je limitovaná, preto si dohodnite svoju testovaciu jazdu ešte dnes.

AKČNÝ CENNIK DISCOVERY

LAND ROVER DISCOVERY

NAJLEPŠIE SCHOPNOSTI VO SVOJEJ TRIEDE PRI JAZDE V TERÉNE, ŤAHANÍ PRÍVESU A BRODENÍ

VŠESTRANNOSŤ
Všestranne riešený interiér, ktorý je za príplatok k dispozícii v jednoducho konfigurovateľnom sedemmiestnom usporiadaní, je príkladom dômyselného využitia priestoru. Ponúka množstvo úložných priestorov a vysokú úroveň komfortu. Systém inteligentného sklápania sedadiel Intelligent Seat Fold umožňuje konfigurovať druhý a tretí rad sedadiel pomocou spínačov v batožinovom priestore, pomocou prvkov na hlavnej dotykovej obrazovke, alebo dokonca na diaľku pomocou smartfónu.
yt:D7zBfWyNyss
DÔMYSELNÉ TECHNOLÓGIE
Informačno-zábavný systém poskytuje najvyššie úrovne konektivity a zabezpečenia informácií. Od dômyselných pomocných zariadení pomáhajúcich pri vedení vozidla, parkovaní a ťahaní prívesu až po najmodernejšie technológie – pod končekmi vašich prstov vám leží celý svet.
yt:NR3t-WJEt78
INOVÁCIE
Pre model Discovery je k dispozícii sortiment moderných, kultivovaných a hospodárnych zážihových a naftových motorov s vynikajúcimi výkonovými parametrami. Vyspelý 2,0-litrový motor Ingenium je prvý 4-valcový vznetový motor použitý vo veľkom modeli Land Rover.
NAJLEPŠIE SCHOPNOSTI V TRIEDE
Discovery pôsobí suverénne nielen v meste, ale aj v teréne. Discovery je výborne pripravené aj na ťahanie prívesu. Dokáže ťahať príves s hmotnosťou až do 3 500 kg1 a je vybavené balíkom systémov, ktoré vodičovi uľahčujú život a dodávajú mu sebaistotu. A vďaka optimalizovanej geometrii a unikátnym technológiám Land Rover dosahuje najlepšie terénne schopnosti vo svojej triede.
yt:ORwGB2SLhpg