DIZAJN

VŠESTRANNOSŤ

TECHNOLÓGIE

 • INFOZÁBAVA
  INFOZÁBAVA

  Najnovšie informačno-zábavné technológie zaručujú najvyššiu možnú úroveň zábavy, konektivity a dostupnosti informácií. Vďaka ponuke audiosystémov Meridian™, rôznym technickým novinkám ako InControl Touch Pro a príplatkovému systému zábavy na zadných sedadlách budete mať svet na dosah ruky.

 • INOVÁCIE
  INOVÁCIE

  Pre model Discovery je k dispozícii sortiment moderných, kultivovaných a hospodárnych zážihových a naftových motorov s vynikajúcimi výkonovými parametrami. Vyspelý 2,0-litrový motor Ingenium je prvý 4-valcový vznetový motor použitý vo veľkom modeli Land Rover.

 • VYSOKÝ VÝKON NA CESTE
  VYSOKÝ VÝKON NA CESTE

  Discovery je navrhnuté tak, aby vodičovi poskytovalo pocit istoty, komfort a pôžitok za volantom, vďaka čomu si takmer nevšimnete, ako ubiehajú prejdené kilometre. Správanie vozidla na spevnenej ceste zlepšuje aj systém dynamickej kontroly stability a elektronický posilňovač riadenia (EPAS).

 • ZDATNOSŤ V TERÉNE
  ZDATNOSŤ V TERÉNE

  Vďaka schopnosti poradiť si v každom teréne, skvelej brodivosti – s podporou príplatkového systému Wade Sensing – a ďalším systémom ako Terrain Response 2 je Discovery vždy pripravené popasovať sa so všetkými nástrahami neznámych ciest.

 • ASISTENČNÉ JAZDNÉ SYSTÉMY
  ASISTENČNÉ JAZDNÉ SYSTÉMY

  Discovery ponúka množstvo príplatkových asistenčných jazdných systémov, prispievajúcich k zvýšeniu bezpečnosti posádky vozidla. Vďaka najmodernejším inteligentným konštrukčným a jazdným technológiám vám tieto systémy pomôžu s ľahkosťou zvládnuť väčšinu situácií, či už v hustej premávke, na diaľnici alebo na bežnej ceste.

 • KOMFORT A PRAKTICKOSŤ
  KOMFORT A PRAKTICKOSŤ

  Vďaka siedmim plnohodnotným2, flexibilne konfigurovateľným sedadlám v troch radoch – s príplatkovými funkciami vyhrievania, chladenia a masáže – budete mať v inteligentne využitom vnútornom priestore Discovery vždy dosť miesta na relax.

KOMFORT A PRAKTICKOSŤ

SCHOPNOSTI

VÝKON

EKOLOGICKOSŤ