PAKET CONNECT PRO


Dostupný pre Land Rover Touch Pro. Connect Pro* sa skladá z prvkov InControl Apps, Wi-Fi hotspot, služby Remote Premium a Pro Services. Je navrhnutý tak, aby zdokonalil zážitok vo vozidle aj mimo neho. Vy aj vaši spolujazdci si užijete jazdu, pričom zostanete v spojení so svetom.

Pozrite si film

FUNKCIE SYSTÉMU CONNECT PRO

 • SYSTÉM PRO SERVICES
  SYSTÉM PRO SERVICES

  Služby Pro Services sú jedinečné online navigačné služby, ktoré sú k dispozícii ako súčasť balíka Connect Pro pre systém Touch Pro.

  ZISTITE VIAC
 • WI-FI HOTSPOT
  WI-FI HOTSPOT

  Funkcia Wi-Fi hotspot prináša do vášho vozidla 3G Wi-Fi hotspot, aby cestujúci mohli na internet pripojiť až 8 zariadení.

  ZISTITE VIAC
 • FUNKCIA REMOTE PREMIUM
  FUNKCIA REMOTE PREMIUM

  Je kompatibilná s väčšinou smartfónov so systémom Android aj Apple iOS a umožňuje komunikovať s vozidlom Land Rover z ľubovoľného miesta na svete.**

  ZISTITE VIAC
 • SYSTÉM INCONTROL APPS
  SYSTÉM INCONTROL APPS

  Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.*

  ZISTITE VIAC

CONNECT


Systém Connect ponúka tri kľúčové funkcie: Systém InControl Apps umožňuje používať kompatibilné aplikácie zo smartfónu na dotykovom displeji vozidla, Wi-Fi hotspot, ktorý vytvorí sieť vo vozidle na pripojenie až 8 zariadení a službu Remote Premium, ktorá umožňuje komunikovať s vozidlom na diaľku.

FUNKCIE SYSTÉMU CONNECT

 • WI-FI HOTSPOT
  WI-FI HOTSPOT

  Funkcia Wi-Fi hotspot prináša do vášho vozidla 3G Wi-Fi hotspot, aby cestujúci mohli na internet pripojiť až 8 zariadení.

  ZISTITE VIAC
 • FUNKCIA REMOTE PREMIUM
  FUNKCIA REMOTE PREMIUM

  Služby Remote Premium vám umožňujú komunikovať s vozidlom Land Rover na diaľku, pričom sú kompatibilné s väčšinou smartfónov so systémom Android aj Apple iOS.

  ZISTITE VIAC
 • SYSTÉM INCONTROL APPS
  SYSTÉM INCONTROL APPS

  Funkcia InControl Apps predstavuje interaktívnu súpravu aplikácií optimalizovaných pre vozidlá, ktoré umožňujú prehrávanie multimédií, služby založené na cloudových a lokálnych službách a ďalšie - cez USB port.

  ZISTITE VIAC

FUNKCIA PROTECT


Súčasťou balíka Protect sú funkcie Remote, Land Rover Optimised Assistance a SOS Emergency Call. Skontrolujte hladinu paliva na diaľku, vyhľadajte vozidlo na rušnom parkovisku, zaznamenajte jazdy a monitorujte okná a dvere zo svojho smartfónu. Ak sa vám pokazí auto, služba Land Rover Optimized Assistance odošle asistenčnej službe údaje o polohe a diagnostické údaje o vozidle. Pri vážnejšej nehode dokáže funkcia tiesňového volania SOS Emergency Call odoslať informácie na tiesňovú linku vrátane polohy a vytvoriť telefonické spojenie.**

FUNKCIE PROTECT

 • SLUŽBA REMOTE ESSENTIALS
  SLUŽBA REMOTE ESSENTIALS


  Služba Remote Essentials Je kompatibilná s väčšinou smartfónov so systémom Android a Apple iOS. Umožňuje pripojiť sa k vozidlu Land Rover odkiaľkoľvek, napríklad kvôli kontrole stavu dverí alebo množstva paliva.

  Zistite viac
 • OPTIMALIZOVANÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA LAND ROVER
  OPTIMALIZOVANÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA LAND ROVER


  Tímu Land Rover Assistance môžete zavolať priamo, napríklad ak sa vám pokazí auto. Stačí stlačiť tlačidlo na ľavej strane stropnej konzoly alebo na obrazovke Assistance (pomoc) v aplikácii Remote na smartfóne.

 • SOS EMERGENCY CALL
  SOS EMERGENCY CALL


  Ak sa pri nehode aktivujú airbagy, dokáže funkcia tiesňového volania SOS Emergency Call odoslať informácie na tiesňovú linku vrátane polohy a vytvoriť telefonické spojenie.

SECURE TRACKER


Ak sa vám niekto vláme do vozidla alebo ho neoprávnene presunie, Secure Tracker vás na to upozorní. Zároveň upovedomí aj monitorovacie centrum a pomôže vozidlo čo najrýchlejšie zamerať a získať späť.

ZISTITE VIAC