• NAŠE DEDIČSTVO

  Vytvorením vozidla, ktoré je stelesnením absolútnej dôvery v ľubovoľnom teréne, sme stvorili novú generáciu dobrodruhov.

 • NAŠE REMESLO

  Nazrite do zákulisia, kde uvidíte našich skvelých remeselníkov – technologických aj tradičných –, ktorí našli potešenie v detailoch a privádzajú vozidlá značky Land Rover k životu.

 • NAŠE DOBRODRUŽSTVÁ

  Naše rekordné expedície sú dôkazom, že ak ste sa vydali do neznáma, zvládne to len Land Rover.

 • NAŠA BUDÚCNOSŤ

  Cesty do neprebádaných území sú vždy vzrušujúce a s budúcnosťou je to rovnaké. Inovácie vnímame ako náš spôsob mapovania terénu zajtrajška.

Naše dedičstvo

Naše dedičstvo

NEMOŽNÁ CESTA

Land Rover má v sebe niečo, čo prebúdza v dobrodružných povahách snahu zvládnuť zdanlivo nemožné. Sledujte odvážlivcov prvej suchozemskej expedície z Londýna do Singapuru, ktorá sa uskutočnila v roku 1955.

Prečítajte si článok

Naše remeslo

Ideálne nastavenie

Ideálne nastavenie

Systém Terrain Response monitoruje jazdné podmienky a automaticky optimalizuje nastavenia vozidla podľa terénu. Takže teraz už viete, prečo sme tak dobre prispôsobení.

Jazdite naľahko

Jazdite naľahko

Sila nemusí byť ťažká. Sme popredným výrobcom úspornejších vozidiel s hliníkovou karosériou, pretože sme presvedčení, že osvietené myšlienky sú vždy najtrvácnejšie.

Motorový priestor

Motorový priestor

Naše motory sú produktom svojho prostredia. Nazrite pod kapotu vozidla Land Rover, do epicentra odborných znalostí, ktoré poháňajú všetky naše vozidlá.

Kreatívne územia


Ak má byť reklama v súlade s hodnotami spoločnosti Land Rover, musí byť odvážna. Rok čo rok naši schopní a kreatívni ľudia prichádzajú s dôvtipnými. smelými a inšpiratívnym nápadmi.