25 rokov DISCOVERY

Oslava vašich jedinečných príbehov v našom jedinečnom vozidle

Zistite viac
Viac než je nutné

Náčrt v piesku sa postaral o celosvetovú legendu schopnosti, sily a úžitku.

Zistite viac
NAŠE DEDIČSTVO
Vytvorením vozidla, ktoré je stelesnením absolútnej dôvery v ľubovoľnom teréne, sme stvorili novú generáciu dobrodruhov.
NAŠE REMESLO
Nazrite do zákulisia, kde uvidíte našich skvelých remeselníkov – technologických aj tradičných –, ktorí našli potešenie v detailoch a privádzajú vozidlá značky Land Rover k životu.
NAŠE DOBRODRUŽSTVÁ
Naše rekordné expedície sú dôkazom, že ak ste sa vydali do neznáma, zvládne to len Land Rover.
NAŠA BUDÚCNOSŤ
Cesty do neprebádaných území sú vždy vzrušujúce a s budúcnosťou je to rovnaké. Inovácie vnímame ako náš spôsob mapovania terénu zajtrajška.
Naše dedičstvo
NEMOŽNÁ CESTA

Land Rover má v sebe niečo, čo prebúdza v dobrodružných povahách snahu zvládnuť zdanlivo nemožné. Sledujte odvážlivcov prvej suchozemskej expedície z Londýna do Singapuru, ktorá sa uskutočnila v roku 1955.

Prečítajte si článok
NAŠE REMESLO
Ideálne nastavenie
Systém Terrain Response monitoruje jazdné podmienky a automaticky optimalizuje nastavenia vozidla podľa terénu. Takže teraz už viete, prečo sme tak dobre prispôsobení.
Jazdite naľahko
Sila nemusí byť ťažká. Sme popredným výrobcom úspornejších vozidiel s hliníkovou karosériou, pretože sme presvedčení, že osvietené myšlienky sú vždy najtrvácnejšie.
Motorový priestor
Naše motory sú produktom svojho prostredia. Nazrite pod kapotu vozidla Land Rover, do epicentra odborných znalostí, ktoré poháňajú všetky naše vozidlá.
Kreatívne územia

Ak má byť reklama v súlade s hodnotami spoločnosti Land Rover, musí byť odvážna. Rok čo rok naši schopní a kreatívni ľudia prichádzajú s dôvtipnými. smelými a inšpiratívnym nápadmi.