• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  Avantgardný Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • DISCOVERY

  DISCOVERY

  Naše doteraz najvšestrannejšie SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - NAŠA DOTERAZ NAJINOVATÍVNEJŠIA POHONNÁ JEDNOTKA

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

NADÁCIA BORN FREE

Pôvod historického spojenia automobilky Land Rover s nadáciou Born Free siaha až na začiatok, keď vozidlá Land Rover účinkovali v klasickom filme o divokej prírode z roku 1966 s názvom Born Free (Volanie divočiny). V hlavnej úlohe sa predstavili zakladatelia nadácie Virginia McKennová a Bill Travers. Vtedajšia požiadavka – rovnako ako dnes – bola spoľahnúť sa na vozidlá Land Rover pri jazde do divočiny do najvzdialenejších miest.

Defender

Automobilka Land Rover začala po prvýkrát spolupracovať s nadáciou Born Free v roku 2002. Aj naďalej sme odhodlaní pokračovať a nasledujúcich päť rokov poskytovať nadácií praktickú pomoc, napríklad dodávaním vozidiel a podporovaním projektov. Ide o vyjadrenie nášho integrovaného prístupu k budovaniu globálnej udržateľnosti.
V rámci nového partnerstva bude vozidlá Land Rover používať nadácia Born Free v Keni, Etiópii, Indii a Južnej Afrike, kde slúžia ako podpora pri dôležitej charitatívnej práci v teréne. Ďalšia podpora sa bude vzťahovať na pomoc pri iniciatívach týkajúcich sa zachovania životných podmienok divokých zvierat v iných častiach Afriky a južnej Ázie. Vo Veľkej Británii, kde sa nachádza sídlo dobročinnej organizácie, slúžia vozidlá Born Free Land Rover pri logistickej podpore a plnení povinností charitatívneho veľvyslanca.
Will Travers OBE, prezident nadácie Born Free, povedal: „Nadácia Born Free stojí v popredí ochrany dobrých životných podmienok voľne žijúcich zvierat. Aby sme sa dostali do tejto pozície, spoliehame sa na vozidlá Land Rover. Dôležité je nielen to, že sa dokážeme dopraviť na niektoré naozaj nedostupné miesta, ale že sme schopní úspešne splniť svoje poslanie a vrátiť sa späť. Bezpečnosť, zabezpečenie a spoľahlivosť sú prvoradé.“