• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  AVANTGARDNÝ RANGE ROVER. UŽ ČOSKORO.

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  NAJVŠESTRANNEJŠIE SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • Defender

  Defender

  Preslávený po celom svete pre svoje robustné schopnosti a kultový dizajn

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

Range Rover Sport SVR

Tento najnovší prírastok radu vozidiel je postavený na schopnostiach modelu Range Rover Sport a výsledkom je výkonné SUV, ktoré je oblejšie a presvedčivejšie. Možno to okamžite postrehnúť na jeho dizajne. Mohutné, široké blatníky vozidla sú dokonalým doplnkom k vyššiemu výkonu a lepším jazdným vlastnostiam.

Zistite viac

Range Rover Sport SVR

Verzia SVR má celohliníkovú samonosnú karosériu s technológiou Land Rover a je postavená na silnej a tuhej konštrukcii. Výsledkom odľahčenej architektúry vozidla je vyšší výkon. Toto sebavedomé a vyrovnané vozidlo jednoducho chce, aby ste s ním jazdili.

Pozrite si film

Range Rover SVAutobiography

Bezkonkurenčná kombinácia luxusu, dizajnu a výkonu v každom teréne.

Zobraziť vozidlo

Britské remeselné majstrovstvo

Interiér verzie SVAutobiography je stelesnením elegantného a prepychového priestoru. Sedadlá sú čalúnené tou najjemnejšou perforovanou semianilínovou kožou. Hebká a pružná koža pochádza z garbiarne, ktorá využíva organický proces s extraktom kôry akácií. Drevo a obloženia na stredovej konzole a palubnej doske sú z udržateľného hospodárstva a prispievajú k pocitu skvelého remeselného spracovania a elegancie. Naši britskí remeselníci vytvorili interiér, z ktorého vyžaruje dômyselnosť, elegancia a pokoj.

Holland & Holland

V každom vozidle z tejto exkluzívnej ponuky, ktorá vznikla v spolupráci s britským výrobcom zbraní Holland & Holland, sa spája precízna konštrukcia, charakteristický dizajn a dlhodobé odborné znalosti typické pre modely Range Rover s jedinečnými prvkami od spoločnosti Holland & Holland.

Zistite viac

Holland & Holland

Vo všetkých modeloch sa nachádza vysúvateľná podlahová platforma, ktorá zaisťuje prístup ku kožou čalúnenej uzamykateľnej skrinke na zbrane z hliníka a uhlíkových vlákien, vyhotovenej v zákazkovej zelenej farbe spoločnosti Holland & Holland. V interiéri sa vyníma dyha z francúzskeho orecha pochádzajúca z udržateľných zdrojov – ako priamy odkaz na lakované pažby, ktoré preslávili remeselníkov spoločnosti Holland & Holland. Taktiež zaujme jedinečná svetlohnedá farba kombinovaná s farbou espressa, zákazkové prešívanie a ozdobné prvky Holland & Holland na prahových lištách, dverách a stredovej konzole.

TECHNICKÉ CENTRUM SVO

Centrum SVO so sídlom v úplne novom zariadení v hodnote 20 miliónov libier bude ponúkať služby prispôsobovania vozidla na mieru zákazníkom, špeciálne modely a zvláštny lak pre modely s vysokou výbavou, ktoré budú vybavené tým najlepším od značky Land Rover, vrátane mimoriadne výkonných verzií, ultra luxusných výrobkov a zberateľských edícií s obmedzeným množstvom.