• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  Avantgardný Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • DISCOVERY

  DISCOVERY

  Naše doteraz najvšestrannejšie SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

KRÁĽOVSKÁ GEOGRAFICKÁ SPOLOČNOSŤ (S BRITSKÝM GEOGRAFICKÝM ÚSTAVOM)

Automobilka Land Rover už viac ako 25 rokov podporuje Kráľovskú geografickú spoločnosť (s Britským geografickým ústavom). Spoločnosť bola založená v roku 1830 ako svetové centrum pre geografiu. Podporuje výskum, vzdelávanie, expedície a prácu v teréne, a propaguje angažovanie verejnosti a informovaný pôžitok z nášho sveta. Automobilka Land Rover podporuje prácu v teréne a expedície – od poskytovania vozidiel a odborných znalostí až po financovanie dobrovoľníkov a školení vrátane štipendia Land Rover.

V rámci partnerstva automobilka Land Rover podporuje centrum Geography Outdoors, ktoré podporuje terénny výskum, bádanie a učenie vonku v prírode. Automobilka Land Rover poskytuje združeniu finančnú podporu a požičiava vozidlá na návštevu centier v teréne, prípadne vysokých a stredných škôl. Týmto spôsobom podporuje prácu združenia pri realizácii dobre naplánovanej a bezpečne vykonávanej kvalitnej práce v teréne, ktorá je prínosom pre vzdelávanie a osobný rozvoj študentov v centre geografického vzdelávania. Financovanie zabezpečené automobilkou Land Rover pomáha uskutočňovať každoročný víkend výskumníkov pod názvom „Explore“ a prispieva delegátom na účasť na bezpečnostných kurzoch jazdy v teréne Land Rover Off-Road Driver Safety.
Tieto dve organizácie spoločne ponúkajú ročné štipendium Land Rover. Súčasťou grantu je požičanie vozidla Land Rover Defender 110 a štipendium v hodnote 15 000 libier určené na financovanie tímu ľudí, ktorých úlohou je propagovať geografickú cestu. Žiadatelia môžu okrem toho požiadať o fond až do výšky 15 000 libier, s ktorými možno voľne nakladať. Je určený na financovanie nevyhnutných nákladov súvisiacich s expedíciou. Cieľom cesty je, aby tím získal geografické znalosti konkrétneho prostredia, pričom neodmysliteľnou súčasťou výletu je model 110 Defender.
Pri práci so združením automobilka Land Rover aj naďalej poskytuje vozidlá s pohonom všetkých kolies, podporuje snahu o poznanie a pochopenie prostredia a spoločenstiev bezpečným a zodpovedným spôsobom.