• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  Avantgardný Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • DISCOVERY

  DISCOVERY

  Naše doteraz najvšestrannejšie SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - NAŠA DOTERAZ NAJINOVATÍVNEJŠIA POHONNÁ JEDNOTKA

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

MEDZINÁRODNÁ FEDERÁCIA ČERVENÉHO KRÍŽA A ČERVENÉHO POLMESIACA

Medzinárodná federácia Červeného kríža a Červeného polmesiaca (IFRC) je najväčšia svetová humanitárna sieť, ktorá podporuje 150 miliónov ľudí v 189 národných spoločenstvách a pracuje pre ňu viac ako 13 miliónov dobrovoľníkov.

Dlhoročný vzťah automobilky Land Rover s Červeným krížom sa začal v roku 1954, keď sme britskému Červenému krížu dodali vozidlá Land Rover série 1. Slúžili ako mobilné ambulancie v Dubaji.

Vzťah sa ešte viac upevnil v roku 2007 v rámci podujatia Land Rover G4 Challenge. Odvtedy automobilka na celom svete požičala a darovala 120 vozidiel a zabezpečila priamu pomoc pre viac ako 800 000 ľudí. Viac ako jeden milión ľudí na celom svete taktiež nepriamo profitovalo z podpory značky Land Rover pre IFRC. Celkové finančné prostriedky dosiahli od roku 2007 viac ako 6,4 milióna libier.
Jeden z najvplyvnejších projektov partnerstva bola expedícia s názvom „Journey of Discovery“ (Cesta objavov s Discovery) v roku 2012. Automobilka Land Rover postavila projekt organizácie IFRC zameraný na udržateľné využívanie vody a zabezpečenie hygieny v Ugande do centra svojej ambicióznej snahy o získavanie finančných prostriedkov formou uskutočnenia expedície do čínskeho Pekingu s dĺžkou viac ako 16 000 km. Na cestu sa vydal Land Rover Discovery s poradovým číslom 1 milión, ktorý bol vyrobený v britskom Solihulle, domove spoločnosti Land Rover. Vozidlu sa počas 50-dňovej cesty podarilo splniť svoj cieľ a získať prostriedky vo výške 1 milión libier pre spomínaný projekt a zároveň zvýšiť povedomie o dôležitosti práce, ktorú vykonávajú tímy IFRC v Afrike.