• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  AVANTGARDNÝ RANGE ROVER. UŽ ČOSKORO.

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  NAJVŠESTRANNEJŠIE SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • Defender

  Defender

  Preslávený po celom svete pre svoje robustné schopnosti a kultový dizajn

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

Informačno-zábavný systém

 • AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™
  AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™

  Produkty značky Meridian predstavujú to najlepšie v oblasti zvuku a rovnako ako produkty Land Rover ide o intuitívny a osobný pôžitok. Spoločnosť Meridian sídli vo Veľkej Británii. Konštruktéri a dizajnéri už sa mnoho rokov venujú psychoakustickému výskumu, aby ste si hudbu mohli vychutnať v tej najčistejšej forme.

 • INCONTROL TOUCH PRO
  INCONTROL TOUCH PRO

  InControl udržiava digitálne pripojenia a slúži na bezproblémové a bezpečné pripojenie k vozidlu, keď sa nachádzate mimo neho. Okrem toho vám prináša svet zábavy prostredníctvom 10-palcového dotykového displeja.

 • INCONTROL CONNECT PRO
  INCONTROL CONNECT PRO

  Systém umožňuje pridávať ďalšie služby, technológie a aplikácie s cieľom zabezpečiť dokonalejšiu konektivitu a pohodlie.

 • INCONTROL PROTECT
  INCONTROL PROTECT

  Súčasťou systému je SOS funkcia tiesňového volania, funkcia optimalizovanej asistencie Land Rover a aplikácia Remote Essential pre smartfón.

 • INCONTROL PRO SERVICES
  INCONTROL PRO SERVICES

  Máte možnosť pridávať ďalšie služby, technológie a aplikácie systému InControl Connect Pro s cieľom zabezpečiť najdokonalejšiu konektivitu a pohodlie. Medzi služby systému InControl Pro patrí Wi-Fi Hotspot, aplikácia na plánovanie trasy, služby v reálnom čase, režim každodenného dochádzania, režim príchodu a parkovanie pre režim príchodu.

 • SPOTIFY PRE APLIKÁCIU INCONTROL
  SPOTIFY PRE APLIKÁCIU INCONTROL

  Aplikácia Spotify je k dispozícii s rozšírenými balíčkami konektivity InControl Connect a Connect Pro. Na cestách môžete využívať knižnicu s viac ako 30 miliónmi skladieb. Bola navrhnutá a vytvorená spoločnosťou Land Rover v spolupráci s firmou Spotify. Táto aplikácia bola špeciálne optimalizovaná pre dotykový displej v modeli Range Rover, takže sa používa jednoducho a zábavne, rovnako ako aplikácia Spotify pre smartfón. Môžete vyhľadávať a prechádzať skladbami, stanicami a odporúčaniami, vytvárať zoznamy skladieb a využívať výhody úplného prístupu k svojej knižnici prevzatých piesní.

Inovácie

 • INOVÁCIE
  INOVÁCIE

  Od nášho motora TDV6 až po kompresorom prepĺňaný V8 –zaviazali sme sa vyrábať motory s optimálnou úrovňou výkonu, efektivity a udržateľnosti. Preto využívame najmodernejšie konštrukcie, techniku a technológie.

 • HLINÍKOVÁ KAROSÉRIA
  HLINÍKOVÁ KAROSÉRIA

  Range Rover je prvé SUV na svete s pokročilou celohliníkovou štruktúrou karosérie, takže je ľahšie, úspornejšie a udržateľnejšie. Nie je len výrazne najľahšie vo svojej triede, hliníková štruktúra je aj neuveriteľne pevná.

Výkon

 • SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY
  SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

  So systémom adaptívnej dynamiky prejdete aj dlhé vzdialenosti prakticky bez povšimnutia. Systém až 500-krát za sekundu monitoruje pohyby vozidla a prakticky okamžite reaguje na pokyny vodiča alebo situáciu na ceste. Pomáha tak udržiavať väčšiu kontrolu nad vozidlom a minimalizuje pohyby karosérie s cieľom zabezpečiť pokojnejšiu jazdu.

  REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
 • SYSTÉM DYNAMICKEJ ODOZVY
  SYSTÉM DYNAMICKEJ ODOZVY

  Systém dynamickej odozvy obmedzuje mieru nakláňania karosérie pri prejazde zákrutou, čím zlepšuje ovládateľnosť vozidla a komfort pre pasažierov. Najnovší dvojkanálový systém dokáže nezávisle ovládať prednú aj zadnú nápravu, aby sa zvýšila agilita pri nízkych rýchlostiach, zlepšila sa stabilita pri vysokých rýchlostiach a spresnilo sa riadenie. Táto funkcia vylepšuje aj vlastnosti pri jazde v teréne.

  REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
 • ZÁŽIHOVÝ MOTOR V8
  ZÁŽIHOVÝ MOTOR V8

  Motor V8 má kompaktnú a ľahkú celohliníkovú konštrukciu a najnižšiu úroveň vnútorného trenia vo svojej triede. Motor je optimalizovaný na spoluprácu s najmodernejším systémom riadenia motora Bosch. Súčasťou systému je priame vysokotlakové vstrekovanie paliva s centrálne umiestneným, viacotvorovým systémom vstrekovania s riadeným rozprašovaním.

  REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
 • 8-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA
  8-STUPŇOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

  Všetky zážihové a vznetové motory sú spárované s pokročilou, elektronicky riadenou 8-stupňovou automatickou prevodovkou ZF, ktorú vyladili konštruktéri spoločnosti Land Rover s cieľom skombinovať zamatovo plynulé radenie s mimoriadne rýchlou odozvou. Vďaka ôsmim tesne odstupňovaným pomerom sú zmeny prevodových stupňov takmer nepostrehnuteľné, pričom každá zmena sa uskutoční len za 200 milisekúnd.

  REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU

Schopnosti

 • ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
  ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

  Systém regulácie trakcie na všetkých typoch povrchov All Terrain Progress Control (ATPC) je najmodernejší systém, ktorý umožňuje nastaviť a udržiavať stálu rýchlosť pri jazde v náročnom teréne. Funguje ako tempomat a je dostupný pri nízkych rýchlostiach od 2 km/h do 30 km/h. Vodič sa môže plne sústrediť na riadenie a hľadanie trasy cez prekážky.

 • SYSTÉM ROZBIEHANIA PRI NÍZKEJ PRIĽNAVOSTI
  SYSTÉM ROZBIEHANIA PRI NÍZKEJ PRIĽNAVOSTI

  Range Rover je vybavený špeciálnou funkciou rozbiehania, ktorá umožňuje hladké a jednoduché rozbehnutie sa s vozidlom aj na náročných povrchoch s nízkym trením, ako je ľad, sneh alebo mokrá tráva.

 • SYSTÉM REGULÁCIE POMALÉHO ROZBIEHANIA ZO SVAHU
  SYSTÉM REGULÁCIE POMALÉHO ROZBIEHANIA ZO SVAHU

  Systém regulácie pomalého rozbiehania zo svahu je navrhnutý tak, aby vozidlo „necúvlo“ na strmom svahu, keď vodič neúmyselne uvoľní brzdový pedál.

 • SYSTÉM TERRAIN RESPONSE
  SYSTÉM TERRAIN RESPONSE

  Vozidlo má vo svojej DNA celohliníkovú karosériu a skutočné schopnosti značky Land Rover, čo je zárukou ohromného výkonu v teréne. Náš jedinečný systém Terrain Response 2 slúži na monitorovanie jazdných podmienok a automatickú optimalizáciu jazdných vlastností a trakcie. Prispôsobuje parametre odozvy motora, prevodovky, medzinápravového diferenciálu a systémov podvozka, aby zodpovedali vlastnostiam terénu.

 • SYSTÉM REGULÁCIE ZJAZDU Z KOPCA
  SYSTÉM REGULÁCIE ZJAZDU Z KOPCA

  Range Rover možno vybaviť jedinečnou súpravou technológií do každého terénu, ktoré pomôžu maximalizovať výkon a bezpečnosť, vrátane systému regulácie zjazdu z kopca (HDC), ktorý je doplnkom systému Terrain Response. Systém regulácie zjazdu z kopca pomáha vodičovi pri regulácii jazdy nadol na náročných svahoch. Udržiava konštantnú rýchlosť a pribrzďuje samostatne každé koleso.

 • SYSTÉM DETEKCIE BRODENIA
  SYSTÉM DETEKCIE BRODENIA

  Voliteľný systém detekcie brodenia pomáha vodičovi pri prekračovaní potokov, brodov a zaplavených ciest. Pomocou senzorov vo vonkajších spätných zrkadlách upozorní vodiča, ak je voda príliš hlboká. Systém na dotykovom displeji zobrazuje informácie v reálnom čase, ktoré súvisia s brodením, vrátane hĺbky vody vzhľadom k vozidlu a maximálnej brodivosti vozidla.

Asistenčné systémy pre vodiča

 • ASISTENT PRE UDRŽANIE VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU A MONITOR KONDÍCIE VODIČA
  ASISTENT PRE UDRŽANIE VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU A MONITOR KONDÍCIE VODIČA

  Asistent pre udržanie vozidla v jazdnom pruhu sníma, či vaše vozidlo nechtiac vychádza zo svojho jazdného pruhu a jemne ho navedie späť. Monitor kondície vodiča zaznamenáva, či vodič začína byť ospalý a vydá včasné varovanie, ak by ste si mali urobiť prestávku.

 • ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE
  ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE

  Keď jazdíte ustálenou rýchlosťou na diaľnici alebo cestujete v pomalej premávke, tento systém s funkciou inteligentného núdzového brzdenia vám pomôže udržať vozidlo v bezpečnej vzdialenosti od vozidla vpredu, ak spomalí alebo zastane. Ak vozidlo opäť zrýchli, rovnako zrýchli aj váš Range Rover.

 • AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE
  AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE

  Ak systém zistí riziko kolízie, zobrazí výstrahu pred čelnou kolíziou, aby ste mohli včas zareagovať. Ak stále hrozí kolízia a vodič nereaguje, tento systém aktivuje brzdy, čím pomôže znížiť závažnosť možného nárazu.

 • SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA S DETEKCIOU PREMÁVKY ZA VOZIDLOM
  SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA S DETEKCIOU PREMÁVKY ZA VOZIDLOM

  Systém monitorovania mŕtveho uhla vás rozsvietením kontrolky v príslušnom spätnom zrkadle upozorní na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle, alebo ktoré sa rýchlo približujú. Systém detekcie premávky za vozidlom vás upozorní na nebezpečenstvá na oboch stranách vozidla prostredníctvom zvukovej aj vizuálnej výstrahy. Takže budete vedieť, čo je za vami, aj keď prekážku nevidno.

 • PARKOVACÍ ASISTENTI
  PARKOVACÍ ASISTENTI

  Vďaka systému parkovacieho asistenta je pozdĺžne aj kolmé parkovanie jednoduchšie než kedykoľvek predtým – systém navedie vozidlo na vhodné parkovacie miesto. Stačí, ak zvolíte vhodný prevodový stupeň a budete regulovať rýchlosť vozidla. Parkovací asistent vám pomôže aj s výjazdom z parkovacieho miesta a odbúra tak všetok stres z parkovania. Počas manévrovania sa budú zobrazovať grafické pokyny a oznámenia.

 • SYSTÉM PRIESTOROVÝCH KAMIER
  SYSTÉM PRIESTOROVÝCH KAMIER

  Kamery systému zabezpečujú 360° pohľad okolo vozidla. Tento systém pomôže s rôznymi manévrami – od parkovania pri obrubníku až po parkovanie a vychádzanie z parkovacieho miesta a križovatky.

Komfort a pohodlie

 • ODVETRÁVANÉ PREDNÉ A ZADNÉ SEDADLÁ
  ODVETRÁVANÉ PREDNÉ A ZADNÉ SEDADLÁ

  Všetci vo vozidle môžu cestovať v najväčšom pohodlí s odvetrávanými prednými a zadnými sedadlami, s ktorými zvládnete extrémy počasia. Tento inovatívny systém využíva technológiu chladenia pre horúce dni a vyhrievanie pre mrazivé, nevľúdne rána.

  ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
 • PROJEKČNÝ DISPLEJ
  PROJEKČNÝ DISPLEJ

  Projekčný displej slúži na zobrazovanie kľúčových údajov o vozidle na čelnom skle, ako je rýchlosť jazdy, zaradený prevodový stupeň a pokyny navigácie, aby vodič mohol stále sledovať dianie na ceste. Tento inovatívny laserový systém je odolnejší voči problémom, ako je napríklad efekt „vyblednutia“, ktorý možno v prípade nedokonalých systémov založených na LED diódach pozorovať pri slnečnom žiarení. Túto funkciu možno zapínať a vypínať podľa želania vodiča.

  ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
 • KLIMATIZÁCIA
  KLIMATIZÁCIA

  Klimatizačný systém v modeli Range Rover zaistí, aby bola v interiéri ideálna teplota bez ohľadu na počasie vonku. Systém využíva prvotriedne technológie, ktoré sú výsledkom skutočne dôkladného programu vývoja. Testy prebiehali v reálnych podmienkach pri teplotách od –40 °C do 50 °C.

  ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
 • JEMNÉ DOVRETIE DVERÍ
  JEMNÉ DOVRETIE DVERÍ

  Zvoľte si funkciu jemného dovretia dverí a svoje cesty začnete aj ukončíte tichšie. Táto funkcia ovláda zatváranie dverí na posledných 6 mm ich dráhy.

  ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL