• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  AVANTGARDNÝ RANGE ROVER. UŽ ČOSKORO.

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  NAJVŠESTRANNEJŠIE SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • Defender

  Defender

  Preslávený po celom svete pre svoje robustné schopnosti a kultový dizajn

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

Tento model je naším doteraz najluxusnejším vozidlom – zostrojili sme ho s maximálnou presnosťou a starostlivosťou a všetko zavŕšili vyberaným dôrazom na detaily.

JOHN EDWARDS
GENERÁLNY RIADITEĽ TÍMU SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

Dizajn

EXTERIÉR

Dizajn a konštrukciu modelu SVAutobiography mal na starosti tím Special Vehicle Operations (SVO) – centrum dokonalosti spoločnosti Land Rover, ktoré sa venuje výrobe zákazkových, luxusných verzií a výkonných modelov. Z každého detailu tak vyžaruje kultivovanosť a zmysel pre detail, od unikátnej prednej masky chladiča, vrúbkovaného nápisu „Range Rover“ na kapote a v zadnej časti až po exkluzívne označenie SVAutobiography na dverách batožinového priestoru. Naša vlajková loď stelesňuje všetko, čo predstavuje model Range Rover.

INTERIÉR

Interiér verzie SVAutobiography s dlhým rázvorom je stelesnením ušľachtilého, sofistikovaného a prívetivého priestoru. Pozornosť k drobnostiam je vidieť a cítiť vo všetkom. Od zadnej stredovej konzoly s chladiacim priestorom na fľaše a elektricky vysúvateľných stolíkov až po unikátnu konštrukciu sedadiel s opierkami na lýtka – z vozidla vyžaruje sebavedomie a pokojná atmosféra. Vrúbkovaný povrch interiérových prvkov, ako je napríklad štartovacie tlačidlo, otočný ovládač radenia, nastavovacie prvky lakťovej opierky a držiak na nápoje vo vyhotovení Satin Brushed, to všetko prispieva k ušľachtilému vzhľadu. Vrúbkovaný povrch a nápis Autobiography sa nachádzajú aj na diaľkovom ovládači.

Vyhľadať predajcu

Charakteristické vlastnosti

 • VRÚBKOVANÝ DIZAJNOVÝ MOTÍV
  VRÚBKOVANÝ DIZAJNOVÝ MOTÍV

  Vrúbkovaný dizajnový motív vidno aj na rôznych interiérových prvkoch, ako je napríklad štartovacie tlačidlo, otočný ovládač radenia, nastavovacie prvky lakťovej opierky, pedále a dokonca aj diaľkový ovládač. Dopĺňa ich držiak na nápoje v brúsenej úprave so saténovým leskom, pevné kovové háčiky na odevy s vrúbkovanými detailmi a pevné kovové prvky na koľajničkách sedadiel.

 • FUNKCIE SEDADIEL
  FUNKCIE SEDADIEL

  Dve samostatné zadné sedadlá Rear Executive Class ponúkajú maximálne pohodlie a sú vybavené pamäťovou funkciou, elektricky ovládanou opierkou hlavy, zadnou lakťovou opierkou, nastavením sedadla, masážnou funkciou a elektricky ovládaným sklonom operadla. Samostatné sedadlá sú oddelené elegantnou konzolou, na ktorej sa nachádzajú ovládacie prvky a voliteľná chladená priehradka.

 • ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VYSÚVACIE STOLÍKY
  ELEKTRICKY OVLÁDANÉ VYSÚVACIE STOLÍKY

  V nádherne vybavenej zadnej časti kabíny sa nachádzajú vysúvacie stolíky. Môžu byť čalúnené kožou Ebony alebo obkladané lesklým drevom. Do konštrukcie je zabudovaný nabíjací USB konektor, takže energiu máte vždy po ruke.

 • ZVUKOVÝ SYSTÉM MERIDIANTM S PRIESTOROVÝM ZVUKOM
  ZVUKOVÝ SYSTÉM MERIDIANTM S PRIESTOROVÝM ZVUKOM

  Tento systém s výkonom 1 700 W má 29 reproduktorov vrátane dvojkanálového subwoofera, ktoré sú vo vozidle umiestnené na ideálnych miestach. Súčasťou systému je aj technológia Meridian Trifield, ktorá dokáže pre všetkých cestujúcich zaručiť zážitok ako na koncerte.

Stručné technické údaje motorov

Motor Zrýchlenie 0 – 100 km/h
v sekundách
Maximálna rýchlosť km/h Maximálny krútiaci moment Nm V meste l/100 km Mimo mesta l/100 km Kombinovaná l/100 km Emisie CO2 g/km
LR-TDV6 AUTOMATICKÁ PREVODOVKA (4WD) 3,0-litrový vznetový motor (258 koní) so systémom Stop/Štart Osemstupňová prevodovka ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL 8,3 209 600 7,8 6,4 6,9 182
LR-SDV8 AUTOMATICKÁ PREVODOVKA (4WD) 4,4-litrový vznetový motor (339koni) so systémom Stop/Štart Osemstupňová prevodovka ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL 7,2 218 740 10,8 7,6 8,4 219
LR-V8 s prepĺňaním kompresorom AUTOMATICKÁ PREVODOVKA (4WD) 5,0-litrový zážihový motor (375 koní) so systémom Stop/Štart Osemstupňová prevodovka ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL * Maximálna rýchlosť pre model s motorom V8 s prepĺňaním kompresorom je 250 km/h v prípade výbavy s 22-palcovými diskami. Všetky uvedené údaje platia pre verziu so štandardným rázvorom. 5,5 225/250* 680 18,3 9,8 12,8 299

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

 • HSE
 • VOGUE
 • AUTOBIOGRAPHY
 • SVAutobiography DYNAMIC
 • SVAutobiography DLHÝ RÁZVOR