• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  AVANTGARDNÝ RANGE ROVER. UŽ ČOSKORO.

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  NAJVŠESTRANNEJŠIE SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • Defender

  Defender

  Preslávený po celom svete pre svoje robustné schopnosti a kultový dizajn

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

  Informačno-zábavný systém

  • PROJEKČNÝ DISPLEJ
   PROJEKČNÝ DISPLEJ

   Tento prvok výbavy slúži na zobrazovanie kľúčových údajov na čelnom skle, ako je rýchlosť jazdy, zaradený prevodový stupeň a pokyny navigácie, aby vodič mohol stále sledovať dianie na ceste. Využíva lasery, aby sa zabránilo „vymývaniu“ a dá sa konfigurovať podľa vlastných preferencií. Voliteľný systém rozpoznávania dopravných značiek spolupracuje s projekčným displejom. Tento systém zaznamenáva variabilné rýchlostné obmedzenia a na prístrojovej doske a na čelnom skle zobrazuje konkrétne dopravné značky.

  • INCONTROL TOUCH PRO
   INCONTROL TOUCH PRO

   Hardvér a softvér nasledujúcej generácie systému InControl Touch Pro zdokonaľuje možnosti pripojenia a zábavy modelu Range Rover Sport na najvyššiu úroveň. InControl Touch Pro je najpokročilejší multimediálny systém, aký bol doteraz v ponuke spoločnosti Land Rover. Citlivý 10-palcový dotykový displej podporuje gestá posúvania a približovania prstami a zabezpečuje najrôznorodejšiu audiovizuálnu zábavu. Kvôli dodatočným možnostiam prispôsobenia systém umožňuje plne prispôsobiť hlavnú obrazovku a využívať prirodzené hlasové ovládanie.

  • INCONTROL CONNECT PRO
   INCONTROL CONNECT PRO

   Tieto dodatočné technologické balíčky ešte viac zdokonalia možnosti pripojenia a užitočné vlastnosti. Pomocou aplikácií InControl môžete vylepšiť zážitok z obsluhy svojho vozidla prostredníctvom kompatibilných aplikácií pre smartfón a 10-palcového dotykového displeja. Okrem toho, aplikácia Remote Premium umožňuje monitorovať a komunikovať s vozidlom. Vďaka funkciám Wi‑Fi Hotspot a InControl Pro Services zostanete pripojení k svetu naokolo, či už kvôli práci alebo zábave, čím vám uľahčia každodenný život.

  • INCONTROL PROTECT
   INCONTROL PROTECT

   Svoj smartfón môžete používať ako portál na spojenie so svojím vozidlom Land Rover prostredníctvom aplikácie InControl Protect. Na diaľku môžete skontrolovať množstvo paliva v nádrži, nájsť svoj Range Rover Sport na preplnenom parkovisku, zaznamenávať jazdy alebo dokonca skontrolovať, či ste nenechali otvorené okno. Súčasťou je aj optimalizovaná služba Land Rover Assistance, ktorá v nepravdepodobnom prípade poruchy dokáže asistenčnej službe oznámiť diagnostické informácie a informácie o polohe. V prípade vážnej nehody oznámi funkcia tiesňového volania SOS aktuálnu polohu vozidla záchrannej službe.

  • SPOTIFY PRE APLIKÁCIU INCONTROL
   SPOTIFY PRE APLIKÁCIU INCONTROL

   Aplikácia Spotify je k dispozícii s rozšírenými balíčkami konektivity InControl Connect a Connect Pro. Na cestách môžete využívať knižnicu s viac ako 30 miliónmi skladieb. Bola navrhnutá a vytvorená spoločnosťou Land Rover v spolupráci s firmou Spotify. Táto aplikácia bola špeciálne optimalizovaná pre dotykový displej v modeli Range Rover Sport, takže sa používa jednoducho a zábavne, rovnako ako aplikácia Spotify pre smartfón. Môžete vyhľadávať a prechádzať skladbami, stanicami a odporúčaniami, vytvárať zoznamy skladieb a využívať výhody úplného prístupu k svojej knižnici prevzatých piesní.

  • VIRTUÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL S TFT DISPLEJOM
   VIRTUÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL S TFT DISPLEJOM

   Voliteľný 12,3-palcový virtuálny prístrojový panel využíva technológie displeja s vysokým rozlíšením a farebnú grafiku kvôli jasnému zobrazeniu hlavných funkcií a údajov vozidla. S elegantnými virtuálnymi ukazovateľmi pripomínajúcimi 3D chrómové ciferníky možno displej prispôsobiť tak, aby sa zobrazovali iba tie informácie, ktoré sú dôležité pre aktuálnu situáciu na ceste.

  • ZÁBAVA NA ZADNÝCH SEDADLÁCH
   ZÁBAVA NA ZADNÝCH SEDADLÁCH

   Voliteľný systém zábavy pre cestujúcich vzadu je k dispozícii s 8-palcovým alebo 10-palcovým displejom. Oba obsahujú digitálne bezdrôtové slúchadlá WhiteFire®, rozhrania HDMI a Mobile High-Definition Link, USB konektor a samostatný diaľkový ovládač. WhiteFire® je registrovaná ochranná známka spoločnosti Unwired Technology LLC a akékoľvek použitie týchto značiek spoločnosťou Land Rover je na základe licencie.

  • REFERENČNÝ AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™
   REFERENČNÝ AUDIOSYSTÉM MERIDIAN™

   Voliteľný referenčný audiosystém Meridian™ s výkonom 1 700 W obsahuje 22 reproduktorov a subwoofer, 22 kanálov a technológiu Trifield* 3D. Vytvára realistický 3D zážitok z počúvania na každom sedadle. Jasné výšky a bohaté basy zaistia mimoriadny pôžitok z počúvania. Meridian je registrovaná ochranná známka spoločnosti Meridian Audio Ltd. * Trifield a zariadenie „three fields“ sú ochranné známky spoločnosti Trifield Productions Ltd.

  Inovácie

  • INOVÁCIE
   INOVÁCIE

   Od nášho motora SD4 až po kompresorom prepĺňaný V8 –zaviazali sme sa vyrábať motory s optimálnou úrovňou výkonu, efektivity a udržateľnosti. Preto využívame najmodernejšie konštrukcie, techniku a technológie.

  • CELOHLINÍKOVÁ KAROSÉRIA
   CELOHLINÍKOVÁ KAROSÉRIA

   Ľahšia, pevnejšia a udržateľnejšia – celohliníková samonosná karoséria modelu Range Rover Sport je kategória sama o sebe. Je navrhnutá tak, aby sa pevnosť karosérie presne sústredila na miesta najväčšieho zaťaženia. Táto inovatívna konštrukcia zabezpečuje vynikajúcu tuhosť a kultivovanosť. Má rovnaké schopnosti odolávania nárazom pri jazde v teréne ako všetky vozidlá Land Rover.

  Výkon

  • SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY
   SYSTÉM ADAPTÍVNEJ DYNAMIKY

   Tento systém ponúka dokonalú rovnováhu medzi jazdou a ovládaním vďaka plynulému variabilnému nastaveniu tlmičov. Systém až 500-krát za sekundu monitoruje pohyby vozidla, reaguje na zásahy vodiča a stav vozovky, aby zabezpečil pohodlnú a vyrovnanú jazdu.

   REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
  • SYSTÉM VEKTOROVÉHO SMEROVANIA KRÚTIACEHO MOMENTU
   SYSTÉM VEKTOROVÉHO SMEROVANIA KRÚTIACEHO MOMENTU

   Tento systém vylepšuje agilitu a stabilitu vozidla pri jazde v zákrutách. Neustále monitoruje a vyrovnáva rozdelenie krútiaceho momentu medzi všetky kolesá, či už na ceste alebo v teréne, s cieľom zdokonaliť priľnavosť a riadenie. Systém dokáže aj pomôcť pri zatáčaní a obmedziť nedotáčavosť.

   REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
  • DYNAMICKÝ REŽIM
   DYNAMICKÝ REŽIM

   Po aktivácii dynamického režimu v systéme Terrain Response 2 vozidlo upraví zavesenie kolies s cieľom zabezpečiť ešte nekompromisnejšie jazdné vlastnosti s rozhodnejším ovládaním a ostrejšími reakciami, čo sa prejaví v športovejšej jazde.

   REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU
  • SYSTÉM DYNAMICKEJ ODOZVY
   SYSTÉM DYNAMICKEJ ODOZVY

   Predstavujeme najnovší dvojkanálový systém: dokáže nezávisle ovládať prednú aj zadnú nápravu, aby sa zvýšila agilita pri nízkych rýchlostiach a zlepšila sa stabilita pri vysokých rýchlostiach.

   REZERVUJTE SI SKÚŠOBNÚ JAZDU

  Schopnosti

  • DVOJSTUPŇOVÁ ROZVODOVKA
   DVOJSTUPŇOVÁ ROZVODOVKA

   Tento systém obsahuje voliteľné redukčné aj normálne prevodové stupne pre mimoriadnu flexibilitu pri jazde po ceste aj v teréne. Redukované stupne slúžia na riadený zjazd v náročnom teréne, normálne prevodové stupne sú ideálne pri jazde na bežných cestách.

  • SYSTÉM TERRAIN RESPONSE 2
   SYSTÉM TERRAIN RESPONSE 2

   Voliteľný systém Terrain Response 2 monitoruje povrch cesty a automaticky volí režim jazdy, pri ktorom sa dosiahnu čo najlepšie vlastnosti podvozka. Zároveň podľa jazdných podmienok nastaví parametre pohonnej jednotky.

  • ZAVESENIE KOLIES
   ZAVESENIE KOLIES

   Range Rover Sport je k dispozícii s elektronickým systémom vzduchového zavesenia kolies*, ktorý zabezpečuje vynikajúcu úroveň komfortu na ceste a automaticky prepína medzi dvoma hodnotami svetlej výšky pri jazde teréne. Aj v tých najnáročnejších podmienkach bude jazda pokojná. * Modely s motorom SD4 majú pružinové zavesenie kolies.

  • SYSTÉM ROZBIEHANIA PRI NÍZKEJ PRIĽNAVOSTI
   SYSTÉM ROZBIEHANIA PRI NÍZKEJ PRIĽNAVOSTI

   Tento systém umožňuje hladké rozbehnutie aj na povrchoch s nízkym trením, ako je ľad alebo mokrá tráva.

  • SYSTÉM DYNAMICKÉHO OVLÁDANIA STABILITY
   SYSTÉM DYNAMICKÉHO OVLÁDANIA STABILITY

   Systém dynamického ovládania stability zaznamenáva nedotáčavosť a upravuje brzdenie a výkon motora – vozidlo bude v zákrute jazdiť vždy ideálnou stopou.

  • ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL
   ALL TERRAIN PROGRESS CONTROL

   Môžete nastaviť rýchlosť od 2 km/h do 30 km/h a udržiavať ju bez stláčania plynového pedála, takže sa môžete sústrediť na riadenie pomedzi prekážkami.

  Asistenčné systémy pre vodiča

  • 360° PARKOVACÍ ASISTENT
   360° PARKOVACÍ ASISTENT

   Pri cúvaní na úzke parkovacie miesto sa automaticky aktivujú senzory po obvode celého vozidla. Počas parkovania sa na dotykovom displeji zobrazuje pohľad zhora na vozidlo a akustická spätná väzba indikuje vzdialenosť k prekážkam.

  • ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE A INTELIGENTNÝM NÚDZOVÝM BRZDENÍM
   ADAPTÍVNY TEMPOMAT S ASISTENTOM PRE JAZDU V KOLÓNE A INTELIGENTNÝM NÚDZOVÝM BRZDENÍM

   Keď jazdíte ustálenou rýchlosťou na diaľnici alebo cestujete v pomalej premávke, tento systém vám pomôže udržať vozidlo v bezpečnej vzdialenosti od vozidla vpredu, ak spomalí alebo zastane. Ak vozidlo opäť zrýchli, rovnako zrýchli aj váš Range Rover Sport.

  • SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA S DETEKCIOU PREMÁVKY ZA VOZIDLOM
   SYSTÉM MONITOROVANIA MŔTVEHO UHLA S DETEKCIOU PREMÁVKY ZA VOZIDLOM

   Tento voliteľný systém vás rozsvietením kontrolky v príslušnom spätnom zrkadle upozorní na vozidlá, ktoré sa nachádzajú v mŕtvom uhle, alebo ktoré sa rýchlo približujú. Systém detekcie premávky za vozidlom vás upozorní na nebezpečenstvá na oboch stranách vozidla.

  • AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE
   AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE

   Ak systém počas jazdy neveľkou rýchlosťou zistí riziko kolízie, zobrazí výstrahu pred čelnou kolíziou, aby ste mohli včas zareagovať. Ak nezareagujete, systém aktivuje brzdy, aby sa znížila závažnosť prípadného nárazu.

  • ASISTENT PRE UDRŽANIE VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU A MONITOR KONDÍCIE VODIČA
   ASISTENT PRE UDRŽANIE VOZIDLA V JAZDNOM PRUHU A MONITOR KONDÍCIE VODIČA

   Táto technológia sníma, či vaše vozidlo nechtiac vychádza zo svojho jazdného pruhu a jemne navedie vozidlo späť. Monitor kondície vodiča sleduje pohyby vozidla, ktoré naznačujú ospalosť vodiča a vydá varovanie, ak by ste si mali urobiť prestávku.

  • PARKOVACÍ ASISTENT
   PARKOVACÍ ASISTENT

   Vďaka tomuto systému je pozdĺžne aj kolmé parkovanie jednoduché – systém navedie vozidlo na vhodné parkovacie miesto, prípadne pomôže s výjazdom z parkovacieho miesta. Jednoducho zaraďte vhodný prevodový stupeň a regulujte rýchlosť vozidla pomocou brzdového a plynového pedála.

  • SPÄTNÁ KAMERA
   SPÄTNÁ KAMERA

   Na dotykovom displeji sa zobrazuje pohľad dozadu spolu s čiarami, ktoré reprezentujú predpokladanú dráhu a obvod vozidla, čím sa zjednoduší parkovanie v úzkych miestach.

  • SYSTÉM PRIESTOROVÝCH KAMIER
   SYSTÉM PRIESTOROVÝCH KAMIER

   Kamery systému zabezpečujú 360° pohľad okolo vozidla. Tento systém pomôže s rôznymi manévrami – od parkovania pri obrubníku až po parkovanie a vychádzanie z parkovacieho miesta a križovatky.

  • POKROČILÝ ASISTENT PRI ŤAHANÍ
   POKROČILÝ ASISTENT PRI ŤAHANÍ

   Táto technológia umožňuje ovládať smer prívesu pri cúvaní. Pomocou otočného ovládača systému Terrain Response 2 možno ovládať riadenie vozidla s cieľom dosiahnuť požadovanú trajektóriu prívesu. Na dotykovom displeji sa zobrazujú informácie o stave, vrátane aktuálnej a požadovanej dráhy prívesu.

  Komfort a pohodlie

  • ELEKTRICKÉ DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU OVLÁDANÉ GESTOM
   ELEKTRICKÉ DVERE BATOŽINOVÉHO PRIESTORU OVLÁDANÉ GESTOM

   Funkcia gestom ovládaných elektrických dverí batožinového priestoru umožňuje otvárať aj zatvárať dvere batožinového priestoru bez toho, aby bolo potrebné dotknúť sa vozidla. Tento elektronický systém obsahuje dva senzory – na oboch stranách vozidla jeden. Funkciu aktivujete jednoduchým posúvaním nohy pod niektorým zo senzorov.

   ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
  • AUTOMATICKÁ PRÍSTUPOVÁ VÝŠKA
   AUTOMATICKÁ PRÍSTUPOVÁ VÝŠKA

   Systém automatickej prístupovej výšky zníži vozidlo o 50 mm kvôli jednoduchšiemu nastupovaniu a vystupovaniu pri parkovaní. K dispozícii je len vo vozidlách s elektronickým vzduchovým zavesením kolies.

   ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
  • JEMNÉ DOVRETIE DVERÍ
   JEMNÉ DOVRETIE DVERÍ

   Kvôli väčšiemu pohodliu sú súčasťou systému jemného dovretia dverí aj elektrické mechanizmy na všetkých dverách. Umožňujú regulovať posledných 6 mm pohybu dverí a funkciu jemného dovretia predných a zadných dverí.

   ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL
  • VYHRIEVANIE VOZIDLA NA DIAĽKU S ČASOVÝM OVLÁDANÍM KLIMATIZÁCIE
   VYHRIEVANIE VOZIDLA NA DIAĽKU S ČASOVÝM OVLÁDANÍM KLIMATIZÁCIE

   Tento inovatívny systém dokáže vopred vyhriať alebo vyvetrať vozidlo pomocou diaľkového ovládača a 7-dňového časovača. Pred nastúpením budete mať vždy istotu, že v kabíne je správna teplota.

   ZOSTAVTE SI SVOJ MODEL