• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  AVANTGARDNÝ RANGE ROVER. UŽ ČOSKORO.

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  NAJVŠESTRANNEJŠIE SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • Defender

  Defender

  Preslávený po celom svete pre svoje robustné schopnosti a kultový dizajn

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

Výbava a príslušenstvo

Výbava a príslušenstvo Pre všetky modely nie je k dispozícii celá ponuka príslušenstva. Podrobnosti vám poskytne predajca Land Rover.

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  PRÉMIOVÁ PALETA SVO

  Zdokonaľte vzhľad svojho modelu Range Rover Sport niektorým z lakov z prémiovej palety SVO.

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  PRISPÔSOBTE SI EXTERIÉR

  S balíkom Stealth možno zvýrazniť vzhľad vozidla vďaka saténovo čiernym exteriérovým prvkom. Pre model Range Rover Sport Autobiography s balíkom Dynamic je balík Bright k dispozícii bez príplatku. Obsahuje exteriérové prvky vo vyhotovení Atlas Silver, napríklad nápis na kapote a dverách batožinového priestoru, sieťovinu a prvky vetracích otvorov na blatníkoch a kryt otvoru na ťažné oko vo vyhotovení Indus Silver.

  Zostavte si svoj model

  Exteriérové prvky

  Exteriérové prvky

  VÝRAZNÉ VOZIDLÁ, VÝRAZNÉ DISKY

  Range Rover Sport je najagilnejší, najdynamickejší a najlepšie ovládateľný Land Rover v histórii a je dostupný s radom diskov kolies. Exkluzívne prémiové disky sú k dispozícii v rôznych vyhotoveniach a z rôznych materiálov. Dostupné sú v rozmeroch 19, 20, 21 a 22 palcov, takže si môžete vytvoriť vozidlo, ktoré dokonale vyjadruje vašu osobnosť.

  Zostavte si svoj model

  Interiérové prvky

  • MASÁŽ NA CESTE
   MASÁŽ NA CESTE

   Kvôli dokonalejšiemu komfortu pre vodiča a spolujazdca sú predné sedadlá čalúnené kožou Oxford, nastaviteľné v 20 smeroch, vybavené pamäťovou funkciou pre uprednostňované nastavenia a ponúknu päť masážnych programov.

  • VÝRAZNÉ FARBY
   VÝRAZNÉ FARBY

   Každý kúsok interiéru modelu Range Rover Sport je moderný a nádherne spracovaný, rovnako ako exteriér. V balíku Dynamic je k dispozícii 18 rôznych farebných vyhotovení. Súčasťou sú farebné kombinácie ako napríklad Ebony/Pimento a Ebony/Tan.

  • KOMFORT ZA VŠETKÝCH PODMIENOK
   KOMFORT ZA VŠETKÝCH PODMIENOK

   Zvoľte si vyhrievané a odvetrávané predné a zadné sedadlá, s ktorými zvládnete extrémy počasia – v horúcich dňoch využijete technológiu chladenia a v mrazivých ránach si užijete príjemné teplo.

  Voliteľné balíky

  Voliteľné balíky

  Voliteľné balíky

  LEPŠIE TERÉNNE SCHOPNOSTI

  Vďaka balíku Off-Road sa schopnosti vozidla v teréne posunú na úplne inú úroveň. Jeho súčasťou sú systémy Terrain Response 2, All Terrain Progress Control (ATPC), dvojstupňová rozvodovka a v prípade niektorých motorov aj systém adaptívnej dynamiky.

  Zostavte si svoj model

  Voliteľné balíky

  Voliteľné balíky

  DYNAMICKÝ VÝKON NA CESTE AJ V TERÉNE

  Zdokonaľte nenapodobiteľné terénne aj cestné vlastnosti a pôžitok z jazdy modelu Range Rover Sport prostredníctvom balíka On-Off Road, ktorého súčasťou je dvojstupňová rozvodovka, systémy Terrain Response 2, All Terrain Progress Control, systém dynamickej odozvy s dynamickým režimom a systém vektorového smerovania krútiaceho momentu.

  PREVZIAŤ BROŽÚRU

  Príslušenstvo

  • EXTERIÉROVÉ DOPLNKY
   EXTERIÉROVÉ DOPLNKY

   Prispôsobte vzhľad svojho vozidla pomocou širokej ponuky príslušenstva pre SUV – od bočných schodíkov a bočných ochranných rámov až po predné a zadné spodné ochranné kryty z nehrdzavejúcej ocele.

  • INTERIÉROVÉ DOPLNKY
   INTERIÉROVÉ DOPLNKY

   Kedykoľvek sa rozhodnite pre značkové príslušenstvo Land Rover – od prémiových koberčekov až po individuálne prispôsobené prahové lišty a vytvorte si prostredie podľa seba.

  • NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA
   NOSIČE A ŤAŽNÉ ZARIADENIA

   Zvoľte si špecializované príslušenstvo na prevážanie a ťahanie nákladu vrátane strešných nosičov a ťažných zariadení, ktoré budú vyhovovať vášmu životnému štýlu, a optimalizujte športové vlastnosti modelu Land Rover Sport.

  • DISKY A PRÍSLUŠENSTVO
   DISKY A PRÍSLUŠENSTVO

   Prispôsobte vzhľad svojho vozidla so zliatinovými diskami. Dostupné sú v mnohých rozmeroch, štýloch a úpravách. S prémiovými krytmi ventilov môžete svoj výber ešte viac zdokonaliť.