• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  Avantgardný Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • DISCOVERY

  DISCOVERY

  Naše doteraz najvšestrannejšie SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - NAŠA DOTERAZ NAJINOVATÍVNEJŠIA POHONNÁ JEDNOTKA

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

FINANCOVANIE A PONUKY

JEDNODUCHÉ, DOSTUPNÉ A PRAKTICKÉ

Aký je ten pravý finančný plán pre vaše podnikanie? Akú daň budete musieť zaplatiť? Aké sú prevádzkové náklady? Toto je len zopár z finančných problémov, s ktorými sa stretnete pri zostavovaní vozidlového parku. Našťastie naši odborní poradcovia sú pripravení čo najviac zjednodušiť tento proces.

JEDNODUCHÉ

Dane môžu byť mätúce. Takže s cieľom zjednodušiť prácu vodiča sme vytvorili daňovú kalkulačku pre služobné vozidlá. Pomocou nej možno vypočítať, akú vysokú daň bude potrebné zaplatiť za každé vozidlo Land Rover.

Dostupné

Pre vodičov, ktorí financujú svoje vlastné služobné automobily, sme pripravili niekoľko finančných balíčkov*. Program Land Rover Freedom umožňuje mesačné platby realizovať prostredníctvom plánu financovania Personal Contract Purchase.

Praktické

Po výbere modelu a spôsobu financovania vodiči nebudú musieť čakať na kompletný zážitok s vozidlom Land Rover. Môžu vyskúšať testovací model v niektorom z našich stredísk pre jazdu v teréne – skúšobná jazda, na ktorú nezabudnú.
Potrebujete pomoc pri výbere správneho finančného produktu pre svoju spoločnosť? Zašlite nám svoje údaje prostredníctvom nižšie uvedeného formulára alebo kontaktujte našich autorizovaných predajcov v SR.

PLATBA V HOTOVOSTI

VÄČŠIE ÚSPORY PRE DOBRODRUHOV

Základnou podstatou vozidiel Land Rover je opustenie vyšliapanej cesty. Takže aj keď sa niektorí z vašich vodičov rozhodnú postupovať samostatne a zaobstarať si vlastné služobné automobily, budú si môcť uplatniť zľavu v prípade, ak bude mať vaša spoločnosť u nás platný program zliav na firemné vozidlá (FDP). Pri nákupe stačí uviesť príslušné číslo FDP. Špecializovaný obchodný poradca vám pomôže vyriešiť každú situáciu.

LEASING

ZBAVTE SA STAROSTÍ

Chcete pri svojom podnikaní používať vozidlá Land Rover, ale bez obáv z vlastníctva? Máte šťastie. S leasingom Land Rover sa môžete tešiť z úplne nového modelu Land Rover aj s voliteľným pravidelným servisom a údržbou bez záväzkov.

Ako to funguje?

Jednoducho nám povedzte, koľko kilometrov najazdíte, na aké obdobie vozidlo potrebujete, prípadne si zvoľte doplnkovú výbavu a my vám vypočítame splátky. Jednoduché. Môžete požiadať aj o vrátenie časti DPH z poplatkov za leasing a údržbu. Môžete si dokonca odpísať náklady zo svojho zdaniteľného základu – o spôsobe sa poraďte so svojím daňovým poradcom alebo účtovníkom.

Ak sa chcete dozvedieť viac, kontaktujte niektorého z našich autorizovaných predajcov v SR.