• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  Avantgardný Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • DISCOVERY

  DISCOVERY

  Naše doteraz najvšestrannejšie SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - NAŠA DOTERAZ NAJINOVATÍVNEJŠIA POHONNÁ JEDNOTKA

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

VITAJTE V PROGRAME SPRÁVY VOZOVÝCH PARKOV A PODNIKANIA

MIMORIADNE VOZIDLÁ PRE VÝRAZNÉ FIRMY.

Pri svojom podnikaní môžete riadiť akékoľvek vozidlo. Ale ak chcete také, ktoré naozaj vyniká, vyberte si Land Rover. Inovatívne, dynamické a robustné. Ak sú toto kľúčové vlastnosti pre vašu spoločnosť, nepochybne budete chcieť vozidlový park, ktorý je rovnako dokonalý.

Vozidlá značky Land Rover sú neuveriteľne schopné s jedinečným výkonom v ľubovoľnom teréne. Cítia sa ako doma v meste aj na potulkách pustatinou. Ale zároveň viac než spĺňajú potreby ktoréhokoľvek vozidlového parku.

NEZVYČAJNÁ JAZDA, NEZVYČAJNÉ SLUŽBY

Podobne ako krajčíri zo Saville Row v žiadnom prípade neveríme, že jedna veľkosť je vhodná pre všetkých. Preto ponúkame tri samostatné služby, prispôsobené pre vás. A hneď od začiatku sa vám bude venovať tá istá poverená osoba. S odbornými znalosťami a skúsenosťami, ktorá dokonale porozumie vašim potrebám, či už vyberáte niekoľko vozidiel pre rastúce firmy, prevádzkujete veľký vozidlový park alebo riadite množstvo špeciálnych zásahových vozidiel.

SKVELO INVESTOVANÉ PENIAZE

Získate podporu na špičkovej úrovni. Všetci vaši vodiči sa môžu spoľahnúť na 24-hodinovú celoeurópsku cestnú asistenčnú službu, ktorá funguje aj vo vzdialených oblastiach. Takže bez ohľadu na miesto podnikania bude mať každý istotu.
Naša záruka sa vzťahuje na 100.000 kilometrov najazdených v priebehu troch rokov. Využiť možno aj šesťročnú záruku proti prehrdzaveniu (zásadne dôležitá, keď Land Rover používate v teréne).

Hoci výkonnosť našich vozidiel stále rastie, emisie klesajú – za posledných päť rokov o 23 %. Celkové náklady preto klesajú, keďže sa znižuje daň z motorových vozidiel. Vlastníctvo vozidla značky Land Rover je rovnako úsporné aj vzrušujúce.

Chcete si prejsť svoje požiadavky so špecialistom automobilky Land Rover pre vozidlové parky a podnikanie? Obráťte sa na nás a uveďte niekoľko podrobností. Prípadne kontaktujte niektorého z našich autorizovaných predajcov v SR.

Vyhľadať predajcu