• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  Avantgardný Range Rover

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • DISCOVERY

  DISCOVERY

  Naše doteraz najvšestrannejšie SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • PLUG-IN HYBRID

  PLUG-IN HYBRID

  PHEV - NAŠA DOTERAZ NAJINOVATÍVNEJŠIA POHONNÁ JEDNOTKA

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

Plachtenie

Športové plachtenie sa neustále vyvíja. Výnimoční ľudia prijímajú výzvy inteligentne a odvážne riešiť náročné situácie v neustále sa meniacich a extrémnych podmienkach. Automobilka Land Rover podporuje tento vzrušujúci šport už od roku 1988 a v súčasnosti sponzoruje súťaž Extreme Sailing Series™ a tím Red Bull Extreme Sailing Team.

Prečítajte si článok

RED BULL EXTREME SAILING TEAM

Tím Red Bull Extreme Sailing Team preteká na najmodernejších viactrupových lodiach na úžasných miestach po celom svete. Jeho kapitánom je dvojnásobný olympijský víťaz Roman Hagara. Automobilka Land Rover ako oficiálny partner poskytuje niekoľko vozidiel na prepravu tímu a ich vybavenia pri ich boji o titul súťaže Extreme Sailing Series™.

Pozrite si film

JAZDECTVO

Pri jazdeckých pretekoch sa preverí zručnosť, statočnosť, sila a partnerstvo. Automobilka Land Rover dlhodobo podporuje svetové súťaže a jazdcov. Z našich globálnych sponzorských akcií možno spomenúť svetové jazdecké hry Alltech FEI World Equestrian Games 2014 s ôsmimi disciplínami a sériu British Polo Day, na ktorej sa po celom svete predstaví britský luxus a dedičstvo.

Prečítajte si článok

VIRGIN GALACTIC

Automobilka Land Rover je nadšená, že nadviazala dlhodobý vzťah so spoločnosťou Virgin Galactic, ktorá pracuje na svojej vízii stať sa celosvetovo prvou spoločnosťou realizujúcou komerčné lety do vesmíru. Obe tieto kultové značky sa vyznačujú pravým priekopníckym dobrodružným elánom a odhodlaním inšpirovať dnešnú mládež, aby si zvolila kariéru v oblasti techniky a technológií.

Pozrite si film

LAND ROVER PODPORUJE HRY INVICTUS GAMES

Spoločnosť Jaguar Land Rover bola partnerom hier Invictus Games pre „zranených bojovníkov“, pričom idea pochádza od jeho kráľovskej výsosti princa Harryho. Trinásť národov vytvorilo tímy súťažiace v deviatich športoch, vrátane cestnej cyklistiky, veslovania v krytých priestoroch a lukostreľby, na viacerých miestach v Londýne a jeho okolí.

Zistite viac