• Range Rover

  Range Rover

  Vrchol dokonalých schopností

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Najagilneší a najdynamickejší Land Rover

 • NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  NOVÝ RANGER ROVER VELAR

  AVANTGARDNÝ RANGE ROVER. UŽ ČOSKORO.

 • Range Rover Evoque

  Range Rover Evoque

  Výrazný a individuálny, skutočný Range Rover v kompaktnej forme

  Akciová ponuka

 • ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  ÚPLNE NOVÉ DISCOVERY

  NAJVŠESTRANNEJŠIE SUV

 • Discovery Sport

  Discovery Sport

  Dobrodružné a všestranné kompaktné SUV

  Akciová ponuka

 • Defender

  Defender

  Preslávený po celom svete pre svoje robustné schopnosti a kultový dizajn

 • TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  TÍM SPECIAL VEHICLE OPERATIONS

  Luxus, výkon a schopnosti pozdvihnuté na novú úroveň

 • PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  PRESKÚMAJTE NAŠE VOZIDLÁ

  Porovnajte naše vozidlá a vyhľadajte svoj dokonalý model

Discovery je jedno z najluxusnejších, najschopnejších a najvšestrannejších SUV na svete. Je to ideálne vozidlo pre ľudí, ktorí radi žijú aktívne a naplno.

Phil Popham
marketingový riaditeľ skupiny Jaguar Land Rover

 • OBJAVUJTE S DÔVEROU

  Discovery je vždy vo svojom živle, či už prechádzate cez mesto alebo ste vyrazili za jeho hranice na víkendové dobrodružstvo.

 • S DOBRODRUŽSTVOM V KRVI

  Kultový profil a cieľavedomý postoj – pozoruhodný štýl modelu Discovery dodáva vozidlu modernejší vzhľad.

 • KOMFORT A POHODLIE PRE SEDEM DOSPELÝCH

  Sedadlá v modeli Discovery zabezpečujú nerušený výhľad pre všetkých. A vďaka množstvu zábavy a technológií sa budú všetci skvele baviť – uvoľnene a pohodlne.

 • SKUTOČNÁ DIZAJNOVÁ IKONA

  V modeli Discovery možno odviezť okrem vodiča ešte šesť cestujúcich aj s batožinou. Za vozidlo možno pripojiť príves s hmotnosťou 3 500 kg, takže už nebudete potrebovať iné vozidlo než Discovery.

Dizajn

Dizajn

Odvážny dizajn

Výrazný dizajn modelu Discovery dopĺňajú čisté povrchy masky chladiča, zrkadiel a nárazníka. Charakteristické predné svetlá zasa zdôrazňujú jeho moderný štýl.

Zostavte si svoj model

Dizajn

Dizajn

Vsaďte všetko

Vďaka legendárnej vyvýšenej polohe za volantom vozidla Land Rover bude mať vodič jedinečný výhľad na cestu pred sebou a lepší rozhľad v každom smere. Rizikové situácie možno vďaka tomu zbadať skôr, parkovanie je jednoduchšie a keďže všetky ovládacie prvky sú umiestnené pohotovo po ruke, vodič jazdí s menším stresom a únavou.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

Dizajn

Dizajn

Bezpečnosť nadovšetko

Od cesty do školy až po jazdu v teréne – pokročilé bezpečnostné prvky modelu Discovery navzájom spolupracujú s cieľom zachovať priľnavosť a stabilitu za každých okolností. V prípade potreby je k dispozícii dodatočná podpora núdzového brzdového asistenta a istota, ktorú predstavujú predné, bočné a hlavové airbagy.

Vyhľadať predajcu

Dizajn

Dizajn

Balík čiernych dizajnových prvkov

Odlíšte svoj Discovery pomocou balíka čiernych dizajnových prvkov. Obsahuje rôzne prvky od lamiel na mriežke chladiča až po pozdĺžne strešné nosiče, ktoré slúžia na zvýraznenie kľúčových prvkov vozidla a na vytvorenie pozoruhodne moderného povrchu.

Zostavte si svoj model

Dizajn

Dizajn

Pocit svetla a priestoru

Dokonca aj cestujúci sediaci úplne vzadu si môžu vychutnať sklenenú strechu v modeli Discovery s voliteľným strešným oknom so strechou Alpine. Strešné okno sa vyklápa a posúva elektricky. Kombinované reflexné vlastnosti skleneného panelu a interiérových clôn vytvárajú tieň pre všetkých cestujúcich a súčasne prevzdušňujú a presvetľujú kabínu.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

INOVÁCIE

Plynulá a bezpečná jazda

Plynulá a bezpečná jazda

Nastaviteľné vzduchové zavesenie kolies zabezpečuje komfortnú jazdu a možno ho zvýšiť pri prejazde náročným terénom, prípadne znížiť a uľahčiť tak nakladanie batožiny.

BRODENIE

BRODENIE

Nedovoľte, aby vám voda zahatala cestu. K dispozícii je voliteľný systém detekcie brodenia. Snímače oznámia, keď sa hladina vody priblíži k maximálnej hĺbke brodenia na úrovni 700 mm.

PARKUJTE S DÔVEROU

PARKUJTE S DÔVEROU

Systém parkovacích senzorov v spojení s voliteľnou spätnou kamerou uľahčia parkovanie na úzke parkovacie miesta aj vychádzanie na cestu.

AUTOMATICKÝ SYSTÉM STOP/ŠTART

AUTOMATICKÝ SYSTÉM STOP/ŠTART

Po zastavení model Discovery vypne motor a po uvoľnení brzdového pedála ho znova naštartuje s cieľom znížiť emisie CO2 a ušetriť palivo.

SYSTÉM PRIESTOROVÝCH KAMIER

SYSTÉM PRIESTOROVÝCH KAMIER

Päť voliteľných digitálnych kamier vytvára takmer 360° pohľad, takže vodič v modeli Discovery má istotu pri riešení takmer akejkoľvek situácie.

STABILIZÁCIA PRÍVESU

STABILIZÁCIA PRÍVESU

Kvôli zvýšeniu bezpečnosti pri jazde stabilizačný systém prívesu zaznamenáva hojdanie prívesu a súčasne ho koriguje reguláciou bŕzd a škrtiacej klapky.

BEZPEČNEJŠIE VÝLETY

BEZPEČNEJŠIE VÝLETY

Voliteľný systém monitorovania mŕtveho uhla a detekcie približujúcich sa vozidiel je navrhnutý tak, aby zaznamenal vozidlá, ktoré mohli ujsť vašej pozornosti. Predbiehanie alebo zmena jazdného pruhu bude bezpečnejšia.

DOKONALÝ ZVUK

DOKONALÝ ZVUK

Vychutnajte si hudbu presne podľa predstáv prostredníctvom voliteľného audiosystému s 11 reproduktormi a výkonom 380 W alebo luxusného audiosystému s priestorovým zvukom so 17 reproduktormi a výkonom 825 W.

KLIMATIZÁCIA S ČASOVÝM OVLÁDANÍM

KLIMATIZÁCIA S ČASOVÝM OVLÁDANÍM

Nastavte si prostredie presne podľa seba. Voliteľný klimatizačný systém s časovým ovládaním umožňuje dopredu zohriať kabínu alebo ju vyvetrať čerstvým vzduchom, aby bolo vozidlo v okamihu otvorenia dverí pripravené na jazdu.

PRAKTICKÉ TECHNOLÓGIE PRE VODIČA

PRAKTICKÉ TECHNOLÓGIE PRE VODIČA

Adaptívny tempomat s funkciou upozornenia na nebezpečenstvo kolízie využíva radar, ktorý sleduje premávku pred vozidlom s frekvenciou desaťkrát za sekundu a automaticky prispôsobuje rýchlosť podľa vozidla pred vami. Cestovanie na veľké vzdialenosti bude naozaj komfortné.

Univerzálnosť

Univerzálnosť

Ťahanie prívesu

Niektoré dobrodružstvá si vyžadujú niečo navyše. Discovery dokáže ťahať príves s hmotnosťou 3 500 kg. Stabilizačný systém prívesu pomáha udržiavať vozidlo a príves pod kontrolou. Voliteľné technológie pomáhajú pri pripájaní prívesu k ťažnému zariadeniu a uľahčujú manévrovanie.

Prevziať brožúru

Univerzálnosť

Univerzálnosť

Schopnosti v jeho samotnej podstate

Jednoduchým stlačením spínača zmení systém Terrain Response konfiguráciu motora, prevodovky, škrtiacej klapky a nastavenie trakcie, aby mal model Discovery optimálne jazdné vlastnosti. Takže či už jazdíte po asfalte, tráve, štrku, snehu, blate, vo vyjazdených koľajach, v piesku alebo po kameňoch, vozidlo prejde terénom so suverénnou ľahkosťou.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

Univerzálnosť

Univerzálnosť

Jednoduchý prevoz nákladu

Či sa balíte na víkendový výlet alebo životný zážitok, delené dvere batožinového priestoru a nastaviteľné vzduchové zavesenie kolies v modeli Discovery vám uľahčia nakladanie. Otvorte spodnú časť a znížte tak nakladaciu hranu, zatvorte ju a uľahčite si dostupnosť batožiny.

Prevziať brožúru

Univerzálnosť

Univerzálnosť

Flexibilný interiér

Bez ohľadu na vaše plány a v závislosti od usporiadania sedadiel ponúka Discovery veľkorysý interiér s možnosťou konfigurácie, aby vyhovoval takmer akejkoľvek príležitosti. Sedadlá v druhom a treťom rade možno sklopiť nezávisle od seba.

Zostavte si svoj model

Univerzálnosť

Univerzálnosť

Kultivovaná jazda

Jazda ďaleko od mesta do lona prírody by mala byť potešením. Discovery je preto vybavený pokročilými technológiami, aby vodič lepšie vnímal dianie pod kolesami a užíval si zaujímavú a vnímavú jazdu. Odteraz je jazda do cieľa rovnako príjemná ako samotný cieľ.

Rezervujte si skúšobnú jazdu

STRUČNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

 • Spotreba paliva

  8 l/100 km

  Trojlitrový prepĺňaný vznetový motor SDV6 s medzichladičom stlačeného vzduchu je spojený s 8-stupňovou automatickou prevodovkou a inteligentnou technológiou Stop/Štart.

 • Batožinový priestor

  2 558 l

  So sklopenými sedadlami v druhom a treťom rade v sedemmiestnej verzii. Či ste sa vydali na víkendový výlet alebo životný zážitok, v modeli Discovery nájdete dostatok priestoru.

 • Ťahanie

  3 500 kg

  Pôsobivú ťažnú silu modelu Discovery dopĺňa voliteľný stabilizačný systém prívesu, ktorý pomáha udržiavať vozidlo a príves pod kontrolou.

 • SVETLÁ VÝŠKA

  310 mm

  Výška v režime jazdy v teréne so vzduchovým zavesením kolies a funkciou manuálneho zdvíhania. Priestor na manévrovanie aj v najnáročnejšom teréne.

ZOBRAZIŤ PODROBNÉ TECHNICKÉ ÚDAJE

PRVKY VOLITEĽNEJ VÝBAVY A PRÍSLUŠENSTVO

Všetky uvedené prvky nie sú k dispozícii pre každý model Discovery.

 • Interiér
  Interiér

  Množstvo materiálov a prvkov, pomocou ktorých si môžete vytvoriť svoj vlastný, individuálny priestor.

 • Exteriér
  Exteriér

  Prispôsobte si svoje vozidlo výberom zo širokej škály farieb a možností.

 • Balíky výbavy
  Balíky výbavy

  Rad voliteľných doplnkov, ktorými ešte viac prispôsobíte svoje vozidlo.

 • TECHNOLÓGIE A ZABEZPEČENIE
  TECHNOLÓGIE A ZABEZPEČENIE

  Množstvo intuitívnych technológií na dosah.

 • Zábava
  Zábava

  Nestačí jednoducho objavovať s dôverou, zabávajte sa.

 • Príslušenstvo
  Príslušenstvo

  Zvoľte si vhodné príslušenstvo a prežite každý deň naplno.

ZVOĽTE SI SVOJ MODEL

 • TDV6
 • S
 • SE
 • HSE